Alla kategorier / Mode / Väskor / Handväskor
Ljusblå quiltad handväska med kedja
Ljusblå quiltad handväska med kedja - 0

Ljusblå quiltad handväska med kedja

Storlek: NO SIZE
Kategori: Handväskor
Färg: Blå
Skick: Nytt skick

99 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Snygg ljusblå handväska med quiltad design och guldfärgade detaljer. Väskan har en axelrem med kedja och ett matchande runt myntfodral. Perfekt för att lyfta din outfit med en trendig touch.

Amanda Brehmer
Amanda Brehmer
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Blåvit blommig omlottklänning - Söt blåvit omlottklänning med småblommigt mönster och korta volangärmar. Klänningen har en markerad midja och faller i en luftig, vadlång modell. Perfekt för vår och sommar, tillverkad i ett lätt och skönt tyg.
Grön långklänning med omlott - Snygg grön långklänning med omlottdetalj och v-ringning. Klänningen har en elegant, figurnära passform och är ärmlös. Perfekt för dig som vill sticka ut med en stilren look. Materialet känns mjukt och följsamt.
Mörkblå pikétröja Calvin Klein - Mörkblå pikétröja från Calvin Klein med klassisk krage och korta ärmar. Tröjan har diskret 'ck'-logga på bröstet och randiga detaljer på insidan av kragen i vitt och blått. Tillverkad i mjuk bomull, perfekt för en avslappnad stil.
Liknande annonser
Visa alla