Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Zip hoodie - En aim for the moon zip för 800 ungefär säljer den för 500. Om du har någon fråga är det bara att skicka
Zip hoodie - Säljer denna sköna sail racing hoodie i storlek 160, knappt använd❣️❣️ Ordinariepris 800
Zip hoodie  - Väldigt fin ziphoodie som knappt är använd! Väldigt bra skick! Köparen står för frakten📦
Adidas zip hoodie - Hej säljer min Adidas tränings tröja eftersom att den inte kommer till användning. Tröjan är i storlek S men passar även XS. Denna är i ett bra skick och är köpt från Adidas.
Zip-hoodie från Cubus - Denna zip-hoodie från Cubus är väldigt skön på sommaren! Säljer pga av att jag tröttnat på den. Bra skick 7/10. Pris kan diskuteras. Frågor? Hör av dig!
Emilia S

Zip Hoodie

Storlek: S
Kategori: Hoodies

399 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Russemerch hoodie i strl S med lappar kvar, säljer pgr fel strl 💗 skriv om du vill ha fler bilder säljer även en i ljus grå. Nypris 800kr

Mera från kategorin Hoodies
Visa alla
Polo Ralph Lauren zip - En helt ny polo Ralph Lauren zip hoodie i storlek m men passar mer som s
Ami Paris Hoodie - Helt ny - Helt ny Ami Paris Hoodie med tags. Storlek S. Tveka inte ställa frågor vid intresse🙌
Kashmir Hoodie - Mycket fint skick, inga defekter. Storlek M passar dig som är mellan 175-185cm ungefär. Nypris ca 1500kr. Modellen är 185 cm, 79 kg. Passar bra nu till vintern. Skriv för mer information!🤝
Ljusgrå hoodie med dragkedja, S - Ljusgrå hoodie från Russe merch i storlek S. Tröjan har huva med vita snören, hel dragkedja framtill och två stora fickor. Mjuk insida i fleece och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. (Den har en fläck på men syns inte jätte tydligt, därav priset!)💗💗💗
Ralph lauren tröja - Jag säljer en Ralph lauren tröja i blå färg med vit logga, tröjan är använd mycket men är inte sliten någonstans och är i bra skick. Pris kan diskuteras vid snabb affär.
Vit tröja Polo Ralph Lauren - Vit kabelstickad tröja från Polo Ralph Lauren med klassisk rund halsringning och broderad marinblå logga på bröstet. Tröjan är i bomull och har långa ärmar samt ribbade muddar och nederkant. Perfekt för en clean och stilren look. Pris kan diskuteras fraktar samma dag
Juicy Couture Fur Hoodie - ✨ Säljer en unik fur hoodie från märket (Juicy) ✨ Pälsen är ditsatt i efterhand för en personlig och trendig look. Storleken är (M), men den kan även passa (Xs-s) beroende på önskad passform. Eftersom plagget är second hand kan mindre defekter jag missat förekomma! – se gärna min bio för mer info.  💎 Priset är fast och ej förhandlingsbart.  Tvättråd: Handtvätta i ljummet vatten, var försiktig med pälsen, alternativt tvätta tröjan i en tvättpåse i tvättmaskinen 30-40grader. Undvik torktumlare.
Bladee The Fool Zip up hoodie  - Bladee The Fool Zip up hoodie size M