Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Cool vinterjacka
Cool vinterjacka  - 89 Cool vinterjacka  - 90 Cool vinterjacka  - 91

Cool vinterjacka

Storlek: 36
Kategori: Jackor
Färg: Grå

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fett coolt vinterjacka! Inte sätt några defekter. Strlk 36

hanna carlström
hanna carlström
(73)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vinterjacka - Grå parkajacka från Cubus med huva och cool North Pole Adventure-patch på ärmen. Jackan har flera fickor med lock, svarta detaljer och quiltad insida. Materialet är polyamid och polyester, perfekt för kalla dagar. Snygg och funktionell design med dragkedja framtill. PRISET KAN DISKUTERAS.
Blå och orange vinterjacka Cool Clubb - Snygg vinterjacka från Cool Club i blått och orange med huva, dragkedja och flera fickor. Jackan har fleecefoder, snölås och vattentätt material. Perfekt för kalla dagar och vinteraktiviteter. Märke på ärmen och smarta detaljer som justerbara ärmslut.
Vinterjacka  - Använd ett år. Gåsfjäder köpt för 3700kr
Prada vinterjacka  - Snygg grå vinterjacka från Prada med huva och svarta dragkedjor. Jackan har en röd detalj med Prada-logga på bröstet och praktiska fickor framtill. Perfekt för dig som gillar stilrena och funktionella plagg med exklusiv känsla.
Cool jeansjacka  - (Lånad bild) Kollar intresse på min sjukt coola grå jeansjacka med detaljer. Köpt här på Plick förra sommaren och nypris är 900kr☺️ hittar inte att det står nån riktig storlek men det kanske är en 38 ish.
Vinterjacka  - Använd 1 gång, säljs pågrund av att den ej kommit till användning. Strl M. Silvergrå färg!
cool jacka! - så fin jacka, tunn så perfekt till vår/sommar!!💞🙌🏼
Cool jacka - Säljer pågrund av att ja andvänder andra jackor. Pris kan diskuteras💕
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Grön quiltad overshirt jacka - Säljer en ljusgrön quiltad overshirt/jacka från Zara. Jackan har oversized passform, stora fickor framtill och är tillverkad i ett mjukt, strukturerat material.
Custommade jacka -  Storlek s-m i jätte bra skick. Priset kan diskuteras
Oversized ljusblå jeansjacka - Säljer en oversized ljusblå jeansjacka med klassisk krage och knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knapp samt sidfickor. Perfekt att slänga över en klänning eller till vardagslooken.
Superdry Fieldjacket - En extremt snygg fieldjacket i en trevlig grön comorway! Storlek M på lappen men passar XS. Måttet från toppen av axeln till botten av plagget är 62 cm. Hör av dig vid frågor.
Moncler Cardigan  - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad front, två fickor med knappar och dragkedja. Ärmar och rygg i stickad bomull, klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Massimo dutti jacka - Svart dunjacka från Massimo dutti. Knappt använd, jättefint skick. Strl M, men passar mig som vanligtvis har S eller XS.