Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Dickies Tunn jacka
Dickies Tunn jacka - 89 Dickies Tunn jacka - 90

Dickies Tunn jacka

Storlek: L
Kategori: Jackor
Märke: Dickies
Färg: Brun

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Dickies NEW SACRAMENTO - Tunn jacka - brown duck Använt under en höst har nu lagat orörd i nästan två år. Material: 100% bomull

Benjamin
Benjamin
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Dickies jacka - En tidlös dickies jacka i perfektskick, använt max 5 gånger. Strl M
Dickies Jacka - En svart pufferjacket från Dickies. Jag är 184cm. Inga märkbara defekter. Nypris ca 1600kr. Hör gärna av er vid frågor!
Dickies - tunn skjortjacka  - En tunn skjortjacka från Dickies som nästan aldrig använts och därför i väldigt bra skick. Storleken är M och skulle säga att den sitter som en vanlig M. Funkar perfekt till våren!
Dickies Jacka - Knappt använd, mycket bra skick, Herr storlek L
Dickies Jacka - Snygg vintage Dickies Jacka i storlek L! Bara att skriva om du undrar över något🙏
Dickies jacka - Snygg svart jacka från Dickies. Storlek Large men passar XS och S om man vill ha den mer oversized. Perfekt till våren. En före detta favorit men har bytt lite stil så därför säljer jag.
Dickies jacka - Jackan är storlek xs men sitter som L. Den är använd ca 3-4 gånger  Skriv till mig om ni vill ha mer info eller bilder
Dickies jacka  - Rutig jacka köpt för 999 två år sen. Använt mycket sällan då den sen länge varit för liten. Så gott som ny helt enkelt. Fråga för fler bilder
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Quiltad jacka  - Stilren quiltad jacka i en snygg khakigrön/olivgrön nyans. Lätt men varm, perfekt som övergångsjacka vår/höst eller svala sommarkvällar. Rak, avslappnad passform som funkar lika bra till vardag som till en mer uppklädd look. Detaljer: Quiltat mönster Knäppning med både dragkedja & knappar Mjuk och bekväm Tidlös färg som är lätt att matcha Snygg både öppen och stängd Säljer pga kommer inte till användvänding, endast använd 1 gång
Grå  bomberjacka från HM - Säljer en sååå snygg grå bomberjacka från HM som är helt slutsåld💞 Jackan är i Storlek S! Pris går att diskutera i en snabb affär! Hör gärna av dig vid funderingar!
Mörkgrön jacka med nitar - Snygg militärgrön jacka/ overshirt med silverfärgade nitar på axlar och ärmar. Jackan har två bröstfickor med lock, klassisk krage och knappar framtill. As snygg till våren💞
Svart quiltad pufferjacka från Zara - Säljer en svart quiltad pufferjacka från Zara med dragkedja framtill, två stora fickor och snörning i nederkant. Jackan har en loose passform och hög krage, perfekt för kyliga dagar. Enkel och stilren design som funkar till det mesta.
Grön camo overshirt med knappar - Snygg militärgrön overshirt i camomönster med två bröstfickor och knäppning framtill. Jackan är i bomull och har en avslappnad passform, perfekt att slänga över en hoodie. Långärmad och med klassisk krage. Funkar perfekt för sena sommarkvällar samt utgångar. Jackan är i 9/10 skick och säljs inte längre på hemsidor.
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.
Beige croppad trenchcoat - Stilren beige croppad trenchcoat med dubbelknäppning och klassisk krage. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna och axelklaffar. Perfekt för dig som vill ha en modern twist på en klassiker.