Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Jacka
Jacka - 89 Jacka - 90 Jacka - 91

Jacka

Storlek: S,xs
Kategori: Jackor
Märke: Calvin Klein
Färg: Svart

1800 SEK

Frakt från 59 SEK
Beskrivning

Säljer denna jackan som är använd 1 gång underbar varm jacka köpt för 2500

Sara Fakhro
Sara Fakhro
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Jacka - Säljer denna vinterjacka från Calvin Klein köpt för 2195 säljer för 1000❤️ ser ut som ny bara använt ca 5 gånger💗 det är barnstolen så tog den i xl men skulle säga att den är som en s/m🥰
Jacka  - Väldigt snygg oanvänd Calvin Klein jacka. Svart på utsidan med lite markeringar och illröd insida. Många fickor. Lite fodrad.  Säljer då den inte kommer till användning.
Jacka  - Ja säljer nu denna varma och fina jackan köpt för 3,700 säljer för 2200
Fin jacka!!! - Säljer min skinnjacka från pull&bear då den aldrig används. Nyskick och använd ca 2 gånger
Jacka - Fint skick, luva finns men syns inte på bilden.  Storlek 36
Svart jeans jacka S - Säljer min svarta jeans jacka från Zara Storlek S
Ck jacka  - Använd bara några gånger.💕
Jacka  - Helt ny högkvalite jätte skön men vill sälja den för de var inte rätt storlek vi kan absolut diskutera om priset 😁
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Mörkblå overshirt  - säljer en riktigt schysst overshirt från dressmann. perfekt för lager-på-lager och en clean look. modellen är 178cm
Superdry Fieldjacket - En extremt snygg fieldjacket i en trevlig grön comorway! Storlek M men passar S. Hör av dig vid frågor.
Custommade jacka -  Storlek s-m i jätte bra skick. Priset kan diskuteras
Moncler cardigan  - Fick den idag den är oanvänd helt ny.Snygg svart jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har hög krage, två dragkedjefickor och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.