Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Jacka från H&M storlek L
Jacka från H&M storlek L - 89 Jacka från H&M storlek L - 90 Jacka från H&M storlek L - 91

Jacka från H&M storlek L

Storlek: L
Kategori: Jackor
Märke: H&M

0 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Super skön jacka från H&M, köptes för ett år sen. Jackans färg är ljus ljus grå, jackans färg ser man tydligt på bild 1 .Har använt den upptill 5 gånger som mest. Har inte lagt ut ett pris än, men skriv i chatten så kan priset diskuteras:)

eva
eva
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Brun bomberjacka från H&M, storlek L - Snygg brun bomberjacka från H&M i storlek L. Perfekt för dig som gillar streetwear vibes. Använder knappt och det finns bara lite fläckar på baksidan som syns på bilderna.
Beige dunväst från H&M, storlek L - Snygg beige dunväst från H&M i storlek L. Västen har hög krage, dragkedja framtill och två snedställda fickor. Materialet är både vattenavvisande och vindtät. Perfekt för lager-på-lager under kyliga dagar.
Beige teddyjacka från H&M, storlek L - Mysig teddyjacka från H&M i storlek L. Jackan är beige, har en hög krage och stängs med dragkedja framtill. Materialet är fluffigt och ger en chill vibe, perfekt för kalla dagar. Långärmad och med två fickor framtill för extra funktion.
Svart skinnjacka från H&M, storlek L - Säljs helt nytt & oanvänd skinnimitation jacka som var köpt från H&M. Den är hel!   Den är oanvänd då den är hel och inga repor. Säljs den för jag använder knappt den.   Den är storlek L som är normal storlek även lite over size känsla som ni ser på bilden.
Vit fransig kavaj från H&M, storlek L - Säljer en vit kavaj från H&M med fransiga detaljer och två fickor framtill. Jackan har en strukturerad, vävd yta och knappar på fickorna. Aldrig använd, med prislapp!
H&M Quiltad jacka med huva i storlek L - Aldrig använd så den är som ny. Dock är prislapp borttagen. Ser bra ut på men för mycket i garderoben tyvärr. Inte så tjock jacka. Personligen har jag S eller M men denna funkade bättre som L
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Mörkgrön Meotine kappa - Säljer min så fina Meotine kappa, grön färg i storlek S/M. Varan är köpt från deras egna hemsida men endast använd några få gånger! Finns några noppror på framsidan annars fint skick! Skriv för frågor!
Cp company jacka - Grön nylon jacka från Cp company
Moncler cardigan grå - Säljer en grå cardigan från moncler som passar perfekt nu för den kommande våren. Den är storlek S och har inga defekter.Hör av dig vid funderingar, öppen för prisförslag
Svart dunjacka med huva från Moncler - Svart dunjacka från Moncler med quiltad front, stickade ärmar och huva. Jackan har dragkedja framtill, ribbade muddar och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för kyliga dagar och riktigt snygg till streetwear-stilen. Har andvänt den 2 veckor bara och vill sälja för jag vill köpa en ny. Den passar både Xs och S helt perfekt
Grön mockajacka med snörning - Trendig oliv grön mockajacka med ballongärmar och snörning i midjan. Jackan har hög krage och dragkedja framtill, vilket ger en cool och avslappnad look. Perfekt för dig som vill sticka ut med en unik siluett.
Colmar "Down Jacket" Jacka - Colmar "Down Jacket" Jacka | Modell: Down Jacket | Skick: Nyskick | Nypris: 5500+ kr | Storlek: M | Hör av dig vid minsta fundering 📦
Mörkblå vindjacka med tryckknappar - Snygg mörkblå vindjacka med tryckknappar och dragkedja framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och lång ärm. Perfekt för dig som vill ha en stilren och enkel jacka till vardagslooken.skriv om undringar