Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Kappa
Kappa - 89

Kappa

Storlek: M/L
Kategori: Jackor
Märke: H&M

199 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en liknande grå kappa som är nästan helt ny, köpte i storlek 44 för att ha den oversize, den är från HM. Skärp tillkommer såklart.

Helena
Helena
(8)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Kappa  - Intresse koll på denna kappan inköpt för två år sedan för 1300:- använd vid några gånger
KAPPA - Perfekt kappa nu inför våren🌼 Knappast använd, inga defekter🌼
Kappa - Perfekt kappa inför hösten. Knappast använd. Inga defekter💞
Kappa - En jätte fin kappa som jag hade köpt second hand men har aldrig använt sedan dess. Perfekt till hösten och våren💕
Kappa - Superfin croppad kappa köpt från hm för ca två år sen! Nästan aldrig använt så den är i fint skick!
Grå kappa - Säljer min gråa och lite tunnare kappa från H&M! Perfekt för våren! Den är i strl XL men passar mig perfekt som vanligtvis har XS-M! Skriv om du har frågor!❤️‍🔥❤️‍🔥
Kappa  - Säljer min gråa kappa från HM
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Under armour jacka - Jätte fin under armour jacka med bra passform
Beige dunjacka från Canada Goose - Snygg beige dunjacka från Canada Goose med quiltad front och grå ärmar. Jackan har dragkedja framtill, två fickor med knappar och klassisk logotyp på ärmen. Perfekt för kyliga dagar och riktigt stilren look.
Moncler cardigan - Moncler cardigan storlek M bra passform
Moncler Cardigan olivgrön - Säljer en sjukt fet moncler cardigan som passar perfekt under lite skyligare tider. Den är i extremt bra skick, iprincip ny. Skriv vid minsta fråga! 175 cm lång på bilden.  Jag skulle säga att den passar någon som är 165-176
Under Armour windbreaker - Snygg tvåtonad grå vindjacka från Under Armour med huva och hel dragkedja framtill. Jackan har långa ärmar, två sidofickor och logga på bröstet. Perfekt för dig som vill ha en sportig och stilren look. Jackan är unik, Säljs inte längre på nättet, den är i mycket bra skick och är använd fåtal gånger, inga konstigheter med den, kom dm för frågor.
Grå vindjacka från Under Armour -  Grå vindjacka från Under Armour med luva
Camouflage vindjacka i bomull - Snygg vindjacka med klassiskt camouflage-mönster i gröna och bruna toner. Jackan har två stora fickor framtill, krage och stängs med dragkedja. Tillverkad i bomull och har en avslappnad passform, perfekt för en cool streetstil.