Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Pälsväst - Äkta päls, använd fåtal gånger
Pälsväst  - Svart pälsväst. Passar M-XS.
Pälsväst - Säljer min pälsväst från garoff. Köptes för 900 och säljer för 700 då den endast är använd 1 gång och är i nyskick.
Pälsväst  - Ej äkta päls. Använd endast 1 gång. Fräsch och nyskick. Strl M
Pälsväst - Köpt för 2 år sedan på Garoff. Äkta kanin päls. Köpt för 2 600kr.
Svart pälsväst - Säljer en svart pälsväst som har en fluffig och lyxig känsla med pälsdetaljer. Perfekt för höst och vinter, och funkar lika bra till fest som till vardags. Ett måste i garderoben för den som vill sticka ut! Västen är i utmärkt skick.
Pälsväst
Pälsväst - 89 Pälsväst - 90 Pälsväst - 91

Pälsväst

Storlek: S
Kategori: Jackor

599 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En jätte snygg Hollies pälsväst! Inköpt för 1500kr men säljs nu för 599!! Pris kan diskuteras❤️

Plick
Plick
(7)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
 - Jätte snygg jumpsuit ifrån ASOS, inköpt för 400 men säljer för 200. Pris kan diskuteras❤️
Primeboots jacka  - Skit snygg jacka inköpt för 4000kr från Primeboots! Säljs nu för 1500!
Baddräkt från zaful  - Baddräkt från Zaful. Superfin men lite förstor i bysten på mig! Annars super fin ❣️
Liknande annonser
Visa alla