Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Blå pufferjacka från Hollister
Blå pufferjacka från Hollister - 0

Blå pufferjacka från Hollister

Storlek: XS
Kategori: Jackor
Märke: Hollister
Färg: Blå
Skick: Bra skick

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en cool pufferjacka från Hollister i blått. Jackan har en dragkedja framtill. Den har en modern look och är vadderad för extra värme.

ronja
ronja
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Blå pufferjacka med huva - Blå pufferjacka från Panda med huva och mjukt teddyfoder på insidan. Jackan har två fickor med dragkedja och quiltad design. Perfekt för kalla dagar när du vill hålla dig varm och ändå se fräsch ut. Liten defekt vid slutet av armen. Ny pris 3000kr
Svart pufferjacka från Hollister - Säljer en svart pufferjacka från Hollister i storlek S. Jackan har en mysig huva och är perfekt för kalla dagar. Den är i mycket bra skick och har en snygg, quiltad design med dragkedja framtill. Sparsamt använd, hör gärna av er om ni har frågor!
Blå pufferjacka - Säljer en oanvänd & helt ny blå pufferjacka. Jackan har en dragkedja framtill & silverdetaljer. Den är i storlek XL men passar även mindre för en oversized look. Jag på bilden har vanligtvis S/M . Perfekt för både höst och vinter!
Mörkblå pufferjacka från Hollister S - Säljer en mörkblå pufferjacka från Hollister med vit teddyfoder på insidan. Jackan har huva, dragkedja framtill och diskret logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära. Snygg och enkel design som funkar till det mesta.
Blå pufferjacka med foder - Säljer en snygg blå pufferjacka med mysigt vitt foder. Jackan har en hög krage och dragkedja framtill. Perfekt för kyliga dagar när du vill hålla dig varm och bekväm. Skulle säga att storleken är stor M.                            Priset går att diskutera!
Blå pufferjacka från Columbia - Blå och mörkblå pufferjacka från Columbia med huva och röda dragkedjedetaljer. Jackan har quiltad design, två fickor med dragkedja och logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar och har en riktigt skön passform.
Blå pufferjacka med huva - Säljer en blå pufferjacka från diesel med avtagbar huva och dragkedja framtill. Den passar både tjejer och killar. Jackan har en quiltad look, två sidofickor och långärmade ärmar. Perfekt för kalla dagar och har en riktigt schysst färg som sticker ut.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Beige dunjacka från Canada Goose - Snygg beige dunjacka från Canada Goose med quiltad front och grå ärmar. Jackan har dragkedja framtill, två fickor med knappar och klassisk logotyp på ärmen. Perfekt för kyliga dagar och riktigt stilren look.
Moncler cardigan - Moncler cardigan storlek M bra passform
Moncler Cardigan olivgrön - Säljer en sjukt fet moncler cardigan som passar perfekt under lite skyligare tider. Den är i extremt bra skick, iprincip ny. Skriv vid minsta fråga! 175 cm lång på bilden.  Jag skulle säga att den passar någon som är 165-176
Under Armour windbreaker - Snygg tvåtonad grå vindjacka från Under Armour med huva och hel dragkedja framtill. Jackan har långa ärmar, två sidofickor och logga på bröstet. Perfekt för dig som vill ha en sportig och stilren look. Jackan är unik, Säljs inte längre på nättet, den är i mycket bra skick och är använd fåtal gånger, inga konstigheter med den, kom dm för frågor.
Moncler Cardigan/jacka ÖPPEN FÖR BYTEN - Monclear Cardigan, inga hål eller skador på jackan. Scan funkar.      Kan även tänka mig byta mot en grå cardigan märke spelar ej roll.
Grå vindjacka från Under Armour -  Grå vindjacka från Under Armour med luva
Ralph lauren Field Jacket - Säljer nu min Ralph lauren jacka! Perfekt inför vår säsongen! Den är i storlek | S |, och passar någon som är ungefär 177-184 (cm). Priset är ej huggit i 🪨och om du har funderingar skriv till mig privat.
Camouflage vindjacka i bomull - Snygg vindjacka med klassiskt camouflage-mönster i gröna och bruna toner. Jackan har två stora fickor framtill, krage och stängs med dragkedja. Tillverkad i bomull och har en avslappnad passform, perfekt för en cool streetstil.