Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Lacoste vinterjacka
Lacoste vinterjacka  - 89 Lacoste vinterjacka  - 90 Lacoste vinterjacka  - 91

Lacoste vinterjacka

Storlek: 38
Kategori: Jackor
Märke: Lacoste
Färg: Blå

2000 SEK

Frakt från 59 SEK
Beskrivning

En fin och unik klar blå jacka från Lacoste. Inga defekter och endast använd en säsong. Storlek 38 men skulle också säga att det passar 36. Säljs ändade pga att den inte kommer till användning.

Gabija Tumenaite
Gabija Tumenaite
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Mörkblå dunjacka/vinterjacka från Lacoste - Säljer en mörkblå dunjacka från Lacoste med huva och dragkedja. Jackan har det klassiska krokodilmärket på bröstet och är tillverkad av återvunnen polyester med fyllning av ankdun. Vattenavvisande och vindtät, perfekt för kalla dagar. Snygg, puffig look och långärmad. Säljer då den är för liten för mig.
Lacoste tracksuit  - Snygg lacoste tracksuit med lacoste på armarna, matchande byxor storlek 164 men passar även xs. Mycket bra skick inga tecken på användning
Mörkblå vindjacka från Lacoste - Snygg mörkblå vindjacka från Lacoste med klassisk krokodillogga på bröstet. Jackan har hög krage, hel dragkedja framtill och två sidofickor med dragkedja. Perfekt för dig som gillar stilren och sportig look.
Mörkblå pufferjacka från Lacoste - Snygg mörkblå pufferjacka från Lacoste med huva och dragkedja. Jackan är quiltad och har en sportig vibe med diskret logga på bröstet. Tillverkad i polyester och perfekt för kyliga dagar. Passformen är normal och jackan har långa ärmar. En liten 36:a. Behöver kemtvättas, kolla tvättlapp.
Blå dunväst från Lacoste - Snygg blå dunväst från Lacoste med klassisk krokodillogga på bröstet. Andvänd 2 gånger då den inte passar mig. Storlek M. Finns ej att köpa längre ny.
 Lacoste Tracksuit - Säljer en snygg flerfärgad tracksuit från Lacoste. Tracksuiten  har en cool design med blå, vit och grön färgblock och dragkedja framtill. Perfekt för sportiga aktiviteter eller en casual look. Kan gå ner i pris vid snabb affär
Mörkblå velourjacka från Lacoste - Mörkblå velourjacka från Lacoste med huva och dragkedja framtill. Klassisk krokodillogga på bröstet, ribbade muddar och två fickor. Jackan har en mjuk och lyxig känsla, perfekt för dig som gillar sportig och stilren look.
Turkos quiltad bomberjacka Lacoste - Quiltad turkos bomberjacka från Lacoste med klassisk croco-logo på bröstet. Jackan har dragkedja framtill, ribbade muddar och rund hals. Snyggt mönster i rutigt quiltat tyg och sportig vibe. Perfekt för dig som vill sticka ut med färg och stil. Den är i barnstorlek så den sitter som en xs.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Custommade jacka -  Storlek s-m i jätte bra skick. Priset kan diskuteras
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Oversized ljusblå jeansjacka - Säljer en oversized ljusblå jeansjacka med klassisk krage och knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knapp samt sidfickor. Perfekt att slänga över en klänning eller till vardagslooken.
Fjällräven - EXPEDITION DOWN JACKET W - navy  - Säljer en mörkblå dunjacka från Fjällräven i storlek XXS. Jackan har huva, gula snören, stora fickor med knappar och klassisk Fjällräven-logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära. Medföljer matchande påse. Mycket gott skick & varsamt använd ett fåtal gånger. Inga märken eller defekter. Ny pris 9 999kr.
Moncler Cardigan  - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad front, två fickor med knappar och dragkedja. Ärmar och rygg i stickad bomull, klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Vit dunjacka - Så najs med trekvartsärm 🤍
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
svart colmar jacka  - fin svart colmar jacka, fint skick förutom att kedjorna blivit lite rost färgade (se bild), stl 42 men passar perfekt på mig som har xs/s💕