Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Mc jacka och byxor
Mc jacka och byxor - 89 Mc jacka och byxor - 90 Mc jacka och byxor - 91

Mc jacka och byxor

Storlek: 52
Kategori: Jackor

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Äkta läder mc jacka och byxor, säljer jackan för 400 och byxorna för 300 köp båda för 600kr

stellalova
stellalova
(28)
Senast aktiv: På semester
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Mc jacka  - Super snygg vintage mc jacka i super fint skick, nypris ca 4000kr!
Mc Kinley vår jacka  - Fin militär färgad vår jacka, nästan oanvänd.
Jacka mc kinley - Jättefin vårjacka som knappt är använd! Inget att anmärka på☀️passar S/M
MC jacka  - Motorcykel jacka med inbyggda skydd
MC-jacka - MC-jacka med armbåg och axelskydd samt avtagbart foder. Längd: 63cm Ärm: 58cm   Skicka DM vid frågor. ☆.。・
MC-jacka/Bikerjacka - Vintage MC-jacka. Passar S-L. Jag har 36-38 och på mig sitter den snyggt oversize.
Mc Jacka - Mc jacka strl. 50 i andvänt skick
Mc Kinley jacka GRÅ - Super skön att ha kalla vinter dagar  Snygg  ”Formar” sig efter en.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Mörkblå overshirt  - säljer en riktigt schysst overshirt från dressmann. perfekt för lager-på-lager och en clean look. modellen är 178cm
Svart cardigan från Moncler - Snygg svart cardigan från Moncler med quiltad front och dragkedja. Jackan har långärmade ärmar i mjukt material och klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Moncler cardigan  - Fick den idag den är oanvänd helt ny.Snygg svart jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har hög krage, två dragkedjefickor och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Parajumper cardigan - Tjena säljer ni min cardigan för använder den inte längre och behöver pengar till bensin😇 skriv om du har några frågor ( köpt för 5,300kr i butik )
Grön overshirt från Uniqlo XS-S - Säljer denna feta overshirten från Uniqlo med grym passform. Passar storlekar mellan S-XS. Hör av er kring funderingar
Hollister overshirt - Hej, denna hollister overshirt. Storlek står XL men passar mer som en S/M. Killen i bilden är 190 cm lång. Vid frågor är det bara att ställa