Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Moncler jacka
Moncler jacka - 89 Moncler jacka - 90 Moncler jacka - 91 Moncler jacka - 92

Moncler jacka

Storlek: xs/s
Kategori: Jackor
Märke: Moncler
Färg: Grön
Skick: Nytt skick

2000 SEK

Frakt från 59 SEK
Beskrivning

Helt oanvänd Passar XS till S Skriv för fler bilder Verifierings nummer finns

Holger
Holger
(7)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Moncler jacka  - Säljer denna snygga moncler jacka då den längre inte används. Sitter som M/L och är i monclers storlek 4 och den är i skick 8,5 av 10. Köpte den ny av en grabb här på Plick och han sa att den var äkta så går efter det( därav det låga priset).
Moncler jacka  - Hej. Jag säljer min moncler jacka pågrund av att den var för liten haft på mig den 2 gånger men vill nu sälja den, skick 10/10 inga skador på jackan osv. Har även Nfc Scan på jackan, kan gå ner i pris vid snabb affär.
Moncler Jacka - Helt ny Moncler- Gradignan Giubotto jacka i storlek Xs-S, köpt från sellpy (bara äkta varor) för 3300. Kom med bud och frågor!
Moncler jacka - Säljer min moncler jacka (herr) storlek S. Den är som ny, knappt använd.
Moncler jacka - Grön moncler. Storlek 14Y/164 cm. Kommer från Vestiaire Collective! Skriv för fler bilder+äkthetsbevis. Har bevis från Moncler.
Moncler jacka - Säljer en snygg grön jacka från Moncler i mycket bra skick. Jackan är lite oversized och sitter som en moncler maja. Skriv till mig privat för mer frågor och information. Vid snabb affär kan vi diskutera priset😊
Moncler jacka - Moncler jacka äkta! Storlek xs kan passa lite mindre. Helt ok skicka
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Grön quiltad overshirt jacka - Säljer en ljusgrön quiltad overshirt/jacka från Zara. Jackan har oversized passform, stora fickor framtill och är tillverkad i ett mjukt, strukturerat material.
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Superdry Fieldjacket - En extremt snygg fieldjacket i en trevlig grön comorway! Storlek M men passar S. Hör av dig vid frågor.
Custommade jacka -  Storlek s-m i jätte bra skick. Priset kan diskuteras
Moncler cardigan  - Fick den idag den är oanvänd helt ny.Snygg svart jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har hög krage, två dragkedjefickor och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.