Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Moncler cardigan strlk 1
Moncler cardigan strlk 1 - 89 Moncler cardigan strlk 1 - 90 Moncler cardigan strlk 1 - 91

Moncler cardigan strlk 1

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Moncler
Färg: Svart

1999 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Moncler cardigan strlk 1/S Färg: svart Nästan som ny använd några gånger

Elias
Elias
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Moncler Maya strlk 1 - Jätte välvårdad moncler Maya i storlek 1 inga skador på den, nypris: 18000kr. Äkthetsbevis finns
Moncler cardigan st 1 - Säljer min väns moncler cardigan i st ett i använt skick. Perfekt för våren! Modellen på bilden är 181 och väger 65kg. Skriv för frågor och är öppen för byten!
Moncler Väst Strlk 1/S - Hej säljer nu min Moncler Gui Väst Storlek 1 / S, väldigt sparsamt använd 10/10, nästan helt ny pga fel storlek. Det finns Tag även NFC Scan, Scan på märket inga konstigheter.
Moncler cardigan  - Säljer en Moncler cardigan med black batch på armen. Den är i riktigt bra skick och är endast använd ett fåtal gånger. Frågor? Kontakta mig✅. Allt gott, mvh Noah
Moncler Cardigan - En skön moncler cardigan som passar till allt. Endast använd vid fåtal tillfällen. Inga defekter alls osv, skick: 9/10. Fick den i födelsedagspresent men söker något annat🙂Hör gärna av dig vid intresse!
Moncler cardigan - Säljer en Moncler cardigan med black batch på armen. Den är i riktigt bra skick och är endast använd ett fåtal gånger. Frågor? Kontakta mig✅. Allt gott, mvh Noah
Moncler cardigan - Tjena, säljer nu denna Moncler cardigan. Säljer den för att jag inte använder den. Tveka inte på att höra av dig vid minsta lilla fundering!
Moncler Cardigan - Säljer en svart Moncler dunjacka med quiltad kropp och stickade ärmar. Jackan har huva med dragsko, dragkedja framtill och fickor med knappstängning. Klassisk Moncler-logga på ärmen och snygga detaljer som ger en modern look.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Mörkblå overshirt  - säljer en riktigt schysst overshirt från dressmann. perfekt för lager-på-lager och en clean look. modellen är 178cm
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Svart cardigan från Moncler - Snygg svart cardigan från Moncler med quiltad front och dragkedja. Jackan har långärmade ärmar i mjukt material och klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Moncler cardigan  - Fick den idag den är oanvänd helt ny.Snygg svart jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har hög krage, två dragkedjefickor och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Parajumper cardigan - Tjena säljer ni min cardigan för använder den inte längre och behöver pengar till bensin😇 skriv om du har några frågor ( köpt för 5,300kr i butik )
Hollister overshirt - Hej, denna hollister overshirt. Storlek står XL men passar mer som en S/M. Killen i bilden är 190 cm lång. Vid frågor är det bara att ställa
Grön overshirt från Uniqlo XS-S - Säljer denna feta overshirten från Uniqlo med grym passform. Passar storlekar mellan S-XS. Hör av er kring funderingar