Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Puma windbreaker
Puma windbreaker - 89 Puma windbreaker - 90 Puma windbreaker - 91

Puma windbreaker

Storlek: M/L
Kategori: Jackor
Märke: Puma

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart och vit, tunn Puma windbreaker. Strl M men passar L.

Alice Ståhl
Alice Ståhl
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Puma windbreaker  - Svart skön windbreaker. Stora fickor. Sitter löst och är jätte skön. OBS! Pris kan diskuteras
Puma windbreaker - Bra skick, knappt använt den
Svart hoodie från Puma - Säljer en svart hoodie från Puma med dragkedja och huva. Den har långa ärmar med vita och gula detaljer längs sidorna. Perfekt för en sportig look eller avslappnad stil. Puma-loggan syns på bröstet. Säljs till högsta bud!❤️
Puma - 🖤
Gul bomberjacka från Puma - Säljer en fet gul bomberjacka från Puma med svart logga på bröstet och texten 'Automne-Hiver' i svart på ryggen. Jackan har svarta muddar och krage, dragkedja framtill och två sidofickor. Perfekt statement-plagg för dig som gillar streetstyle.
Svart hoodie från Puma - Säljer en svart hoodie från Puma med dragkedja och huva. Jackan har stora fickor framtill och ett mjukt foder. Perfekt för kyliga dagar. Sista biten av drag kedjan går trögt så jag säljer den billigt på grund av det. Den som köper kanske måste, troligen måste byta ut dragkedjan
Svart hoodiejacka från Puma - Svart hoodiejacka från Puma med dragkedja framtill och vit broderad logga på bröstet. Jackan har huva med dragsko och två fickor framtill. Perfekt för en avslappnad stil.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Superdry Fieldjacket - En extremt snygg fieldjacket i en trevlig grön comorway! Storlek M men passar S. Hör av dig vid frågor.
Grön quiltad overshirt jacka - Säljer en ljusgrön quiltad overshirt/jacka från Zara. Jackan har oversized passform, stora fickor framtill och är tillverkad i ett mjukt, strukturerat material.
Custommade jacka -  Storlek s-m i jätte bra skick. Priset kan diskuteras
Oversized ljusblå jeansjacka - Säljer en oversized ljusblå jeansjacka med klassisk krage och knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knapp samt sidfickor. Perfekt att slänga över en klänning eller till vardagslooken.
Massimo dutti jacka - Svart dunjacka från Massimo dutti. Knappt använd, jättefint skick. Strl M, men passar mig som vanligtvis har S eller XS.
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka