Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Woolrich jacka
Woolrich jacka  - 89 Woolrich jacka  - 90

Woolrich jacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Woolrich
Färg: Svart

3000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jag säljer en Woolrich Artic Parka som letar nytt hem! Använd 1 säsong och är i jättefint skick. Inga defekter! ❤️ Köpt för 6700 på Jackie år 2018. Storlek S PRIS GÅR ATT DISKUTERA!

Cornelia Collin
Cornelia Collin
(3)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Woolrich jacka - Superfin Woolrich jacka köpt på Kids Brand Store. Stl 12 passar mig som är en XS-S.
Woolrich jacka - Säljer min vinterjacka då den inte kommer till användning. Den har även päls i luvan så att öronen håller sig varma. Nyskick men har en liten fläck vad ärmen som knappast syns, pris kan även diskuteras.
Woolrich jacka  - Äkta woolrich jacka, inköpt i deras butik i Göteborg.  Svart, storlek medium.
Woolrich jacka  - Säljer en svart parkajacka från Woolrich med huva och stora fickor framtill. Jackan har dragkedja och knappar, samt quiltat foder på insidan för extra värme. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg streetstil.
Woolrich jacka - Säljer min woolrich jacka då den inte är min stil längre! Har använt den ett par gånger men den är gott skick, på bilden ser man ”märken” men det är bara reflektionen av ljuset 😅 Jackan är quiltad på insidan så man behöver ingen tjock tröja under. Pälsen är äkta därav pris! Priset kan diskuteras vid snabb affär💕
Woolrich Jacka - Tja säljer min Woolrich jacka. 9/10 schick, ny pris ca 9000kr, pris kan diskuteras!
Woolrich jacka - !Nyligen kemtvättad och redo för att skickas! Jag säljer min woolrich jacka då den inte längre passar mig, den har inga fel på sig och är som ny. Inköpt för 9000kr. Den har kvar sin originalpäls.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Svart cardigan från Moncler - Snygg svart cardigan från Moncler med quiltad front och dragkedja. Jackan har långärmade ärmar i mjukt material och klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Mörkblå overshirt  - säljer en riktigt schysst overshirt från dressmann. perfekt för lager-på-lager och en clean look. modellen är 178cm
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Moncler cardigan  - Fick den idag den är oanvänd helt ny.Snygg svart jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har hög krage, två dragkedjefickor och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Parajumper cardigan - Tjena säljer ni min cardigan för använder den inte längre och behöver pengar till bensin😇 skriv om du har några frågor ( köpt för 5,300kr i butik )
Field jacka  - Fet Field jacka från J.Lindeberg | Vädligt bra skick | Fin mörk brun färg | Storlek S | Modell: Bailey | Nypris: 3500 Mitt pris: 1599 | Skriv vid minsta fråga eller fundering
Hollister overshirt - Hej, denna hollister overshirt. Storlek står XL men passar mer som en S/M. Killen i bilden är 190 cm lång. Vid frågor är det bara att ställa