Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Röd mockajacka från ONLY
Röd mockajacka från ONLY - 0 Röd mockajacka från ONLY - 1 Röd mockajacka från ONLY - 2

Röd mockajacka från ONLY

Storlek: 36
Kategori: Jackor
Märke: Only
Färg: Röd
Skick: Nytt skick

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg röd mockajacka från ONLY med coola dragkedjedetaljer och knappar. Jackan har en klassisk bikerstil med asymmetrisk dragkedja och flera fickor. Perfekt för att ge din outfit en edgy touch.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svart dunjacka från Emporio Armani - Snygg svart dunjacka från Emporio Armani med quiltad design. Jackan har en dragkedja framtill och är perfekt för kyligare väder. Den har en stilren look som passar till många olika outfits.
Rutig croppad jacka från Ullared - Säljer en snygg rutig jacka från Ullared i vit, blå och rosa. Jackan är croppad med knappar framtill och har två bröstfickor med knappar. Perfekt för en trendig look!
Vit jumpsuit från Sisters Point - Elegant vit jumpsuit från Sisters Point i omlottmodell. Jumpsuiten har långa ärmar och ett knytband i midjan för en smickrande passform. Perfekt för speciella tillfällen.
Liknande annonser
Visa alla
Röd parkajacka från ONLY - Snygg röd parkajacka från ONLY med huva och fuskpälsdetaljer. Jackan har dragkedja och knappar framtill samt flera praktiska fickor. Perfekt för kyliga dagar. Jackan är oanvänd
Röd mockajacka - Röd mockajacka från H&M i storlek 34. Endast använd vid något enstaka tillfälle och är som ny. Relativt tunn så går att ha på sommaren eller sen vår/tidig höst. Passar mig som brukar ha xs-s, jag är 173 för referens. Riktiga fickor som syns på bild 4 och det går att veckla ut ärmarna om man vill som syns på sista bilden.
Röd pufferjacka från Only - Säljer en snygg röd pufferjacka från Only. Perfekt för kalla dagar med sin varma och vadderade design. Jackan har en hög krage och stängs med knappar. Den är i mycket bra skick och passar perfekt för både höst och vinter. En riktig färgklick i garderoben! 🔥
Röd kappa från ONLY - Snygg röd kappa från ONLY med knappar och bälte i midjan. Perfekt för att lysa upp din garderob med en färgstark touch. Kappan har en klassisk design med långa ärmar och en stilren look.
Röd äkta mockajacka  - Röd mockajacka i äkta läder/mocka. Sparsamt använd, men finns defekt nertill vid ärmarna (se sista bilden). Storlek S ❤️
Röd mockajacka från Petroff - Säljer en snygg röd mockajacka från Petroff med öppen front och mjukt material. Jackan har en stilren design utan krage och är helfärgad i en djup röd ton. Perfekt för dig som vill ha en unik och trendig jacka med skön passform.
Röd mockajacka - Storlek S
Fortsätt i appen →