Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Röd parkajacka från ONLY
Röd parkajacka från ONLY - 0 Röd parkajacka från ONLY - 1 Röd parkajacka från ONLY - 2 Röd parkajacka från ONLY - 3 Röd parkajacka från ONLY - 4

Röd parkajacka från ONLY

Storlek: L
Kategori: Jackor
Märke: Only
Färg: Röd
Skick: Nytt skick

500 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Snygg röd parkajacka från ONLY med huva och fuskpälsdetaljer. Jackan har dragkedja och knappar framtill samt flera praktiska fickor. Perfekt för kyliga dagar. Jackan är oanvänd

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Randig pikétröja från Modo - Säljer en cool randig pikétröja från Modo i svart, rött och vitt. Tröjan har långa ärmar och en klassisk krage med knappar. Perfekt för dig som gillar sportig stil!
Svarta boots med blommigt broderi - Snygga svarta boots med vackert blommigt broderi i rosa och silver. De har en dragkedja på sidan för enkel på- och avtagning samt en låg klack.
Grå stickad tröja  - Säljer en mysig grå stickad tröja från H&M Divided. Tröjan har en klassisk design med långa ärmar och en rund halsringning. Perfekt för kyligare dagar! Använd två eller tre gånger, i mycket bra skick. Tröjan är kortare i modellen.
Vinröd stickad tröja från H&M Divided - Säljer en mysig grå stickad tröja från H&M Divided. Tröjan har en klassisk design med långa ärmar och en rund halsringning. Perfekt för kyligare dagar! Mycket bra skick använd vid två tillfällen. Tröjan är kortare i modellen.
Olivgrön pufferjacka från Etirel - Säljer en olivgrön pufferjacka från Etirel i storlek XS. Jackan har en dragkedja framtill och praktiska fickor med knappar. Perfekt för kyliga dagar med sin quiltade design och långa ärmar. Begagnad skick.
Röd dunväst från North Rock Sports - Säljer en snygg röd dunväst från North Rock Sports. Västen har en praktisk huva och stängs med knappar. Perfekt för kyligare dagar och ger en sportig look.
Grå pikétröja från U.S. Polo Assn. - Snygg grå pikétröja från U.S. Polo Assn. med klassisk krage och knappar. Tröjan har en broderad logga på bröstet och kontrastfärgade detaljer på kragen. Tröjan är använd men i bra skick.
Svart NASA hoodie - Snygg svart hoodie med det ikoniska NASA-logotypen i blått och rött på framsidan. Tillverkad i en mjuk blandning av bomull och polyester. Hoodien är använd en gång.
Beige dunväst från Vero Moda - Säljer en beige dunväst från Vero Moda. Västen har en dragkedja framtill och praktiska fickor med knappar. Perfekt för kyligare dagar och ger en stilren look.
Liknande annonser
Visa alla
Röd pufferjacka från Only - Säljer en snygg röd pufferjacka från Only. Perfekt för kalla dagar med sin varma och vadderade design. Jackan har en hög krage och stängs med knappar. Den är i mycket bra skick och passar perfekt för både höst och vinter. En riktig färgklick i garderoben! 🔥
Röd mockajacka från ONLY - Snygg röd mockajacka från ONLY med coola dragkedjedetaljer och knappar. Jackan har en klassisk bikerstil med asymmetrisk dragkedja och flera fickor. Perfekt för att ge din outfit en edgy touch.
Röd kappa från ONLY - Snygg röd kappa från ONLY med knappar och bälte i midjan. Perfekt för att lysa upp din garderob med en färgstark touch. Kappan har en klassisk design med långa ärmar och en stilren look.
Svart parkajacka med päls från ONLY - Snygg svart parkajacka från ONLY med stor huva kantad av grå päls. Jackan har dragkedja och långa ärmar, perfekt för kyliga dagar.
Mörkblå parkajacka från ONLY - Jacka i mörkblått från ONLY med huva, dragkedja och snörning nertill. Jackan har två stora bröstfickor med lock och två sidofickor med snygga detaljer. Perfekt för dig som gillar en clean och avslappnad stil.
Röd parkajacka från Didriksons - Snygg röd parkajacka från Didriksons med pälsfodrad huva och praktiska fickor. Jackan har dragkedja och knappar framtill för extra skydd mot kyla. Längst ner på dragskedjan har vi behövt sy om då den gått sönder men ingen som syns när man har på sig den, sedan är det också en knapp som är borta men går att fixa om man är händig, annars inga mer defekter.
Röd parkajacka med huva - Riktigt snygg röd parkajacka med huva och dragkedja framtill. Jackan har fyra fickor med lock och tryckknappar, samt justerbara ärmslut. Perfekt för dig som vill ha en färgstark jacka med praktiska detaljer och skön passform. Jackan är helt ny oanvänd med har inte prislapp
Olivgrön parkajacka från ONLY - Snygg olivgrön parkajacka från ONLY med dragsko i midjan, stora fickor och huva. Jackan har dragkedja och knappar framtill samt långa ärmar. Perfekt för vår och höst när du vill ha en chill och stilren look.
Fortsätt i appen →