Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Gant jacka  - Säljer denna Gant Jacka i storlek L, modell ”The Alta Down Jacket”.  Jackan är otroligt tjock i materialet och går att spännas åt nedtill, för att få en mer slimmed look, men även vid luvan. Finns inga tecken på skador.
Gant jacka - Gant jacka i väldigt bra skick i storlek xs.
Gant jacka - Tja, säljer nu denna feta Gant jacka för att den är för liten! Knappt använd och är som ny, skick 10/10! Ny kostar 2500kr och säljer den för 799..
Gant jacka - Snygg quiltad svart jacka från Gant i storlek XS. Jackan har klassisk design med stora fickor framtill, tryckknappar och dragkedja. Insidan har röd och rutig detalj. Perfekt för höst och vinter, med stilren look och bekväm passform.
Gant jacka - En väldigt snygg Jacka från gant. Den är i nyskick och aldrig använd. Anledningen till att den inte är använd är för att den är för stor. Perfekt till våren.🤗
Svart gant jacka  - Säljer en riktigt fet gant puffer jacka. Jackan är i skick 8-10 och är använd i en vinter. Storlek 164 13/14 åringar. Hör av er vid mera frågor
Gant jacka  - Svart gant jacka perfekt till våren. Defekterna är det som visas på bilderna! Storleken är 176 som motsvarar S
GANT - Jacka  - Säljer en GANT jacka i utmärkt skick!  Färg: Svart/Mörkblå Storlek: XS-S
Gant jacka
Gant jacka - 89 Gant jacka - 90 Gant jacka - 91

Gant jacka

Storlek: 170cm
Kategori: Jackor
Färg: Svart

550 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En fin gantjacka med storlek 170cm. Inga skador och i bra skick. Köptes för 2300 ny.

Tim Winlöf
Tim Winlöf
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Svart träningsjacka från Lululemon - Snygg svart träningsjacka från Lululemon med figurnära passform. Jackan har guldfärgade dragkedjor framtill och på fickorna, hög krage och långa ärmar. Perfekt för dig som vill ha en sportig och stilren look.
grön jacka från Nelly - Snygg jacka från Nelly som inte säljs längre. Köpt för 600.
moncler jacka  - SÄLJER EJ FÖR 123kr GE BUD  nypris 9000 intressekoll!!! svart moncler jacka storlek 14 i barnstorlek men passar mig som har xs/s. har inte kvitto eller tillbehör kvar men den är äkta. mycket bra skick
Beige mocka bikerjacka Stradivarius - Snygg beige bikerjacka i mjuk mockaimitation från Stradivarius. Jackan har flera silvriga dragkedjor, bred krage och bälte i midjan. Klassisk bikerstil med detaljer som tryckknappar och fickor. Perfekt för dig som vill ha en trendig och stilren look.
Moncler cardigan  - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och två fickor med knappstängning. Jackan har långärmade stickade ärmar och dragkedja framtill. Klassisk Moncler-logga på ärmen och snygga detaljer. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Vit fleecejacka från Patagonia - Säljer en krämvit fleecejacka från Patagonia med blå detaljer och dragkedjor. Jackan har hög krage, tre fickor med dragkedja och en mysig teddystruktur. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att ha på sig.
J.Lindeberg Cardigan  - Sällsynt J.Lindeberg Cardigan | Perfekt höst jacka | Skick 8/10 inga defekter | Storlek L men passar S och färgen svart | SLUTSÅLD MODELL | Nypris 4000kr | Hör av er för mer information/bilder!
Svart dunjacka från Fjällräven - Snygg svart dunjacka från Fjällräven storleken S men passar dig som söker XS också,, modell expedition down woman använd varsamt fåtal gånger och inga defekter. Jag är också intresserad av byten så hör av er, pris kan diskuteras.