Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
vinterjacka med pälsluva
vinterjacka med pälsluva - 89 vinterjacka med pälsluva - 90 vinterjacka med pälsluva - 91

vinterjacka med pälsluva

Storlek: 34
Kategori: Jackor
Färg: Svart

800 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

secondhand vinterjacka från hollies med äkta päls

Nike
Nike
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart vinterjacka med äkta pälsluva - Säljer min vinterjacka som jag har använt en vinter. Den är i fint skick med en lagning vid ena fickan, se bild. Köpt för 2999 kr från Hanzens med märket Rock’n Blue.
Svart vinterjacka med pälsluva - Väldigt varm och skön vinterjacka. Inte riktig päls. Säljer pågrund av att den är för liten.
Vinterjacka med pälsluva - Vinterjacka från Hollies. Knappt använd. Varm och lätt att ta av pälsen på luvan. Brun/grå färg. Strl 34 men passar upp till strl 38
Svart pufferjacka med pälsluva - Säljer en svart pufferjacka från Hollies med stor fluffig päls på luvan. Jackan har dragkedja och knappar framtill, flera fickor med lock och en badge på ärmen. Perfekt för kalla dagar och har en snygg, figurnära passform. Använd endast en vinter
Svart vinterjacka med pälsluva och gulddetaljer. - Nu säljer jag min svarta vinterjacka. Den är i fint skick och det är självklart fake päls. Jackan kommer från HM och jag köpte den för 300kr. Jag säljer den för att den inte längre passar mig i storlek. Efter som att den är i fint skick så tänker jag mig ca 140kr men kan gå ner i pris vid snabb och smidig affär. Eventuell frakt ingår ej. Hör av er om ni har frågor eller såklart om ni är intresserade💕✨
Svart dunjacka med pälsluva - Säljer en svart dunjacka med stor fluffig päls på luvan. Jackan har flera praktiska fickor med knappar och dragkedja framtill. Perfekt för kalla dagar och har en riktigt schysst look med sin mörka färg och rejäla huva.
Svart pufferjacka med pälsluva - Svart pufferjacka med snygga guldfärgade dragkedjor och flera fickor. Jackan har en stor huva med fluffig beige päls och quiltad design. Långa ärmar med ribbad mudd på insidan för extra värme. Perfekt för kalla dagar och riktigt stilren look.
Svart Rockandblue dunjacka med pälsluva  - Snygg svart dunjacka från Rockandblue med fluffluva
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Moncler cardigan dam - Moncler cardigan för Damer  🧼 Skick: Inga skador, helt ny, använd 1 gång  📏 Storlek: 1 alltså S, sitter perfekt  🚭 Rök-fritt hem och djur-fritt  📦 Fraktas samma dag eller dagen efter    💘 Perfekt för alla hjärtans dag
Beige dunjacka från Canada Goose - Snygg beige dunjacka från Canada Goose med quiltad front och grå ärmar. Jackan har dragkedja framtill, två fickor med knappar och klassisk logotyp på ärmen. Perfekt för kyliga dagar och riktigt stilren look.
Riley Field Jacket - Snygg marinblå vindjacka från Riley med fyra framfickor och knappar. Skriv och ni har frågor och pris kan diskuteras🙌
Grå vindjacka från Under Armour -  Grå vindjacka från Under Armour med luva
Moncler cardigan - Säljer nu en riktigt snygg moncler cardigan eftersom att jag hittat en annan. Den är helt ny och kommer med lappar och allt sånt. Den är i storlek L men passar som en M. Jag på bilden är 185 och väger 71kg. ⚠️OBS 1;1 K0P1A ⚠️
Fjällräven - EXPEDITION DOWN JACKET W - navy  - Säljer en mörkblå dunjacka från Fjällräven i storlek XXS. Jackan har huva, gula snören, stora fickor med knappar och klassisk Fjällräven-logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära. Medföljer matchande påse. Mycket gott skick & varsamt använd ett fåtal gånger. Inga märken eller defekter. Ny pris 9 999kr.
Ralph lauren Field Jacket - Säljer nu min Ralph lauren jacka! Perfekt inför vår säsongen! Den är i storlek | S |, och passar någon som är ungefär 177-184 (cm). Priset är ej huggit i 🪨och om du har funderingar skriv till mig privat.