Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Vinterjacka med pälsluva
Vinterjacka med pälsluva - 89 Vinterjacka med pälsluva - 90 Vinterjacka med pälsluva - 91

Vinterjacka med pälsluva

Storlek: Small
Kategori: Jackor
Färg: Grå

999 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Vinterjacka från Hollies. Knappt använd. Varm och lätt att ta av pälsen på luvan. Brun/grå färg. Strl 34 men passar upp till strl 38

Nellie.d
Nellie.d
(13)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Gråsvart jacka med pälsluva - Gråsvart jacka i väldigt fint skick från Everest. Sparsamt använd.  Storlek: 34 (XS).  Hämtas i Vasastan, Stockholm. Eller skickas.
Grå väst med pälsluva från Clockhouse - Så snygg grå väst med pälsluva (fusk) från Clockhouse i fint skick, knappt använd. Osäker på storlek men skulle säga att den passar som en S.
Vinterjacka med pälsluva  - I bra skick och varm ❣️ storlek 38
vinterjacka med pälsluva - secondhand vinterjacka från hollies med äkta päls
Svart vinterjacka med äkta pälsluva - Säljer min vinterjacka som jag har använt en vinter. Den är i fint skick med en lagning vid ena fickan, se bild. Köpt för 2999 kr från Hanzens med märket Rock’n Blue.
Vinterjacka  - Varm och skön Vinterjacka❄️ Fyllning 80% dun.
Vinterjacka - Grå parkajacka från Cubus med huva och cool North Pole Adventure-patch på ärmen. Jackan har flera fickor med lock, svarta detaljer och quiltad insida. Materialet är polyamid och polyester, perfekt för kalla dagar. Snygg och funktionell design med dragkedja framtill. PRISET KAN DISKUTERAS.
Jacka med pälsluva - Marinblå jacka med pälsklädd luva. Storlek S i fint skick! Ställ gärna frågor!
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Mörkblå overshirt  - säljer en riktigt schysst overshirt från dressmann. perfekt för lager-på-lager och en clean look. modellen är 178cm
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Svart cardigan från Moncler - Snygg svart cardigan från Moncler med quiltad front och dragkedja. Jackan har långärmade ärmar i mjukt material och klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Svart dunväst från Moncler - Svart, glansig dunväst från Moncler Storlek S med hög krage och två dragkedjefickor framtill. Klassisk Moncler-logga på bröstet och quiltad design. Perfekt för lager-på-lager och snygg till streetwear.
Moncler cardigan  - Fick den idag den är oanvänd helt ny.Snygg svart jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har hög krage, två dragkedjefickor och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Svart hybridjacka från Moncler - Svart hybridjacka från Moncler med quiltad front i dun och stickade ärmar. Jackan har huva, dragkedja framtill och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och snygg till streetwear.
Svart dunjacka från Parajumpers - Snygg svart dunjacka från Parajumpers med klassisk quiltad design och gul detalj vid kragen. Jackan har dragkedja framtill, hög krage och patch med logga på axeln. Perfekt för kalla dagar och enkel att matcha med olika outfits. Har några defeker som trasig grej på zipen men funkar fortfarande det gula bandet saknar en grej på och den är lite sliten