Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Jacka i storlek xs! - Fräsch jacka som jag endast använt ett par gånger. Den är i storlek S mer än xs skulle jag säga då modellen är så i stil. Vid mer frågor är de bara kontakta mig. 🤎(om annan frakt önskas så är det bara att säga till)
Byte på denna jacka från Storlek S till Xs - Skulle gärna vilja byta denna jackan till en Xs, då min inte passar mig. Om någon är intresserad eller har denna gröna massimodutti jackan i storlek Xs hör gärna av dig om du vill byta till en likadan i S. ( Jag vill inte sälja jackan, endast byta mot en likadan i Xs ).
En jätte fin north face jacka i en fin nyans av grön. I storlek s/m.  - En super fin north face jacka i färgen grön, en perfekt vinterjacka. Den är lite mindre än 1 år gammal men inte jätte använd. Den är i ett bra sick och den har inga skador. Den är i storlek s/m. Skriv om ni har frågor💕
Fjällräven jacka, G1000 i storlek M men passar M,L - Super varm och skön Fjällräven jacka! Använd Max 2 ggr då jag inte är ett fann av vinterjackor. Som ny. Nypris på denna jackan ligger på nästan 9000kr Öppen för bud och byten Billigare vid snabb affär
Beige kappa från Bikbok. Storlek S passar M. - Jätte fin kappa från Bikbok använd totalt 5 gånger. Köpt förra vintern. Kommer inte till användning eftersom köpt en annan jacka. Köpt för 800 säljer för 450 därav nyskick.
Tommy Jeans pufferjacka XS passar bra på S också - Snygg pufferjacka från Tommy Jeans i färgblockad design med marinblå, röd och vit. Jackan har huva, dragkedja framtill och två fickor med dragkedja. Ikonisk Tommy Jeans-logga på bröstet och detaljer på insidan av kragen. Ny pris 1800kr
Jacka storlek xs/s - Köpta plagget på plick och aldrig använt på grund av extremt lik en annan jacka jag har. Den är i bra skick.
Moncler jacka storlek XS-S - Ljusblå vintage moncler jacka. Storlek 0 som är XS men passar S också i vissa fall. Sällsynt ljusblå färg. Skriv om du vill ha fler bilder:) originellt en dam- jacka men passar herrar och är mer av Unisex passform. Ingen kedja utan knappar.
Bikbok varm, höstig bomber jacka i storlek XS, men passar en S också jättebra.
Bikbok varm, höstig bomber jacka i storlek XS, men passar en S också jättebra.  - 89 Bikbok varm, höstig bomber jacka i storlek XS, men passar en S också jättebra.  - 90 Bikbok varm, höstig bomber jacka i storlek XS, men passar en S också jättebra.  - 91

Bikbok varm, höstig bomber jacka i storlek XS, men passar en S också jättebra.

Storlek: Xs
Kategori: Jackor
Märke: Bik Bok

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jackans pris kan diskuteras och ändra på, plus köparen står för frakten. Vill bli av med den snabbt så går med på mycket! Köptes för några år sedan men har bara använts under en höst. Den är väldigt varm och i god skickt. Kan användas vår, höst och december .

Alicia
Alicia
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Grå pufferjacka från Herno - Grå super fin pufferjacka från Herno. Storlek 42it motsvarar S. Den har lite sminkfläckar och så vid kragen. Inget jag har provat tvättat bort. Där av pris 🌸
Jacka Zara  - Superfint aldirg använt jacka från Zara. Inga defekter alls!
RESERVERAD!!! - Säljer en Mörkblå pufferjacka från Colmar med huva!. Jackan har en beige insida och diskret Colmar-logga på ärmen. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära. Materialet är syntet och jackan har en klassisk, quiltad look. Obs!!! Bild 3&4 visar hur dragkedjan till båda fickor endast funkat till halva!
Beige teddyjacka med dragkedja - Super fin jacka från Zara🫶🏻
teddyjacka - sparsamt använd. skriv för mer bilder💗
Svart träningsjacka från Lululemon Lululemon Define Jacket – Svart – Strl 6 - Säljer en Lululemon Women’s Define Jacket i storlek 6, en av Lululemons mest populära och trendiga träningsjackor! Perfekt både till träning och vardag – snygg, figurnära och superbekväm. Jackan har en smickrande passform, följsamt stretchmaterial och dragkedjor framtill + fickor.  En riktig klassiker från Lululemon som alltid är eftertraktad – säljs pga kommer inte till användning.