Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Helt Nya Buxbom Jacka (finns med fake päls luva)
Helt Nya Buxbom Jacka (finns med fake päls luva) - 89 Helt Nya Buxbom Jacka (finns med fake päls luva) - 90 Helt Nya Buxbom Jacka (finns med fake päls luva) - 91

Helt Nya Buxbom Jacka (finns med fake päls luva)

Storlek: S, M, L, XL
Kategori: Jackor
Färg: Svart

729 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Bux bom varma vinter jacka helt nya utan päls luva och med päls luva finns. Utan päls luva: 729 kr med frakt Med päls luva: 849 kr med frakt Storlekar: S,M,L,XL Fina vinterjackor med detachable hood. Dom tål vatten och är av bra kvalitet!

Iven
Iven
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart jacka från Parajumpers med päls luva - Säljer en svart parkajacka från Parajumpers med pälsfodrad huva och flera praktiska fickor. Jackan har en dragkedja och knappar framtill samt en snygg patch på ärmen. Perfekt för kalla vinterdagar.
Päls jacka  - Svart, äkta päls. Pris sänks vid snabb affär🤍 skriv om du har flera frågor🤍
Äkta päls jacka - Äkta pälsjacka inköpt på garoff. Fin fluffig äkta päls i luvan i jackan. Man kan dra av pälsen så det blir en väst också.  Storlek S/M, sparsamt använd.
Ullkappa med luva  - Kappa i ull och med luva från H&M. Köpt på Plick men ej kommit till användning. Tjock och varm. Stängs med dragkedja och duffleknappar. Fint skick! Bilderna är lånade!!
Moncler cardigan jacka med luva - Svart cardigan
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Quiltad jacka  - Stilren quiltad jacka i en snygg khakigrön/olivgrön nyans. Lätt men varm, perfekt som övergångsjacka vår/höst eller svala sommarkvällar. Rak, avslappnad passform som funkar lika bra till vardag som till en mer uppklädd look. Detaljer: Quiltat mönster Knäppning med både dragkedja & knappar Mjuk och bekväm Tidlös färg som är lätt att matcha Snygg både öppen och stängd Säljer pga kommer inte till användvänding, endast använd 1 gång
Grå  bomberjacka från HM - Säljer en sååå snygg grå bomberjacka från HM som är helt slutsåld💞 Jackan är i Storlek S! Pris går att diskutera i en snabb affär! Hör gärna av dig vid funderingar!
Svart quiltad pufferjacka från Zara - Säljer en svart quiltad pufferjacka från Zara med dragkedja framtill, två stora fickor och snörning i nederkant. Jackan har en loose passform och hög krage, perfekt för kyliga dagar. Enkel och stilren design som funkar till det mesta.
Mörkgrön jacka med nitar - Snygg militärgrön jacka/ overshirt med silverfärgade nitar på axlar och ärmar. Jackan har två bröstfickor med lock, klassisk krage och knappar framtill. As snygg till våren💞
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.
Grön camo overshirt med knappar - Snygg militärgrön overshirt i camomönster med två bröstfickor och knäppning framtill. Jackan är i bomull och har en avslappnad passform, perfekt att slänga över en hoodie. Långärmad och med klassisk krage. Funkar perfekt för sena sommarkvällar samt utgångar. Jackan är i 9/10 skick och säljs inte längre på hemsidor.
Beige croppad trenchcoat - Stilren beige croppad trenchcoat med dubbelknäppning och klassisk krage. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna och axelklaffar. Perfekt för dig som vill ha en modern twist på en klassiker.