Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vintage jacka  - Säljer denna super snygga vintage jackan i en otroligt härlig grön/blå färg! Den är i storlek 40 men passar mig som vanligtvis är en  M, skulle säga att den passar XS-M beroende hur man vill att den ska sitta! Jackan är i super fint skick och har inga defekter. Hör av dig vid eventuella frågor, pris kan diskuteras💓💓
Vintage Jacka  - Svart parkajacka med stor huva och fluffig fuskpäls. Jackan har flera fickor med dragkedjor och knappar, samt snörning i midjan för snygg passform. Bra skick och jättevarm så passar jättebra nu till vintern.
Vintage jacka  - En vintage jacka av märket vailent. Storlek S men stor i storleken så passar både M och L. Passar både tjej och kille
Vintage jacka - Sitter som en M.
Nike vintage jacka - En jätte fet nike vintage vindjacka som är i bra skick och passar till det mästa ⚪️🔥
Vintagejacka
Vintagejacka - 89 Vintagejacka - 90 Vintagejacka - 91

Vintagejacka

Storlek: ?
Kategori: Jackor

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Cool, fräsch och en allmän vibb. En vintage ”windbreaker”, men perfekt att använda närsomhelst, en ute kväll eller bara till skolan. Inte too much men ändå den här typiska vintage stilen💚🖤🤍

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Smutsblå converse - Fina enkla traditionella converse i storlek 37,5. Använda Max tre gånger då de var för smala. OBS! Skorna är lite fläckiga i det vita
Blommig Omlottklänning - Fin sommar klänning i stl: 38/m mycket skjutsterbar till mindre storlek, skulle säga att den sitter som en ”s”. Aldrig använd då den inte passat, köpt nyligen.
Prickig Omlottklänning  - Fin enkel svart wrapdress med vita prickar från monki, som aldrig kommit till användning. Perfekt till en somrig picknick eller liknade☀️Hade svårt att ta bild där passformen syntes så tog samma som modellen jag köpte från. (Köpt för 200kr på rea)
Blommig sommar klänning  - En v-ringad blommig sommarklänning, längden är lite längre än halva låret på mig som är 167. Klänningar är väldigt lätt och fungerar lika bra som standklänning eller som en middagsklänning🏖🥙🍔 obs stl: M men den är väldigt stretchig
Skinnkjol nakd  - Elegant och fin Skinnkjol från nakd. Väldigt fin detalj med dragkedjan vid baksidan! Perfekt till både vinter och sommar! Aldrig använd därav sitter lappen kvar!
Liknande annonser
Visa alla