Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
 Burberry jacka - Svart pufferjacka från Burberry med huva och klassiskt rutigt foder. Jackan har dragkedja och knappar framtill, två sidofickor med dragkedja och en patch med Burberry London England på ärmen. Perfekt för kalla dagar med sin tjocka vaddering. Helt ny!
Burberry jacka - Helt ny Tyvär ingen påse helt ny dkir fet o varm för vintern fin design på luvan
Burberry jacka - Burberry jacka size M, kan även bli till väst & ta av luva
Burberry jacka  - Bra
 Burberry jacka - Hej jag vill sälja min burbbery Jack på grund av den är liten på mig och den är inte änväbd jätte finn jacka den kan bli en fin väst passande för sommar och lite modän jacka den är 100% äkta
 burberry jacka - Säljer min burberry jacka! Perfekt nu för vinter, trasiga fickor samt saknas en knapp därav priset
Burberry Jacka - Svart dunjacka från Burberry med klassisk rutmönstrad huva i grått och vitt. Jackan har dragkedja och knappar framtill, två sidofickor med dragkedja och en quiltad design som ger extra värme. Perfekt för kalla dagar och snygg stil.
Burberry Jacka/Väst - Säljer nu min Burberry jacka som man kan göra om till väst, säljes på grund av att jag inte tyckte den passade. Använd väldigt fåtal gånger så nyskick. Har ej bild på armarna men dem fås såklart med. Kom privat för fler bilder/prisförslag
Burberry jacka
Burberry jacka - 0 Burberry jacka - 1 Burberry jacka - 2 Burberry jacka - 3

Burberry jacka

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Burberry
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

2500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart pufferjacka från Burberry med avtagbara ärmar, vilket gör att du kan bära den som väst. Jackan har dragkedja, knappar och klassiskt rutigt foder i huvan. Flera fickor med dragkedja och snygg Burberry-logga på ärmen. Perfekt för dig som gillar stil och funktion. Burberry detaljer överallt.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Moncler hoodie - De är en grön moncler tröja med en svart moncler logga, inga defekter alls, använd några gånger utav mig men inte tyckt om den särskilt mycket
Philipp plein skor - Denna skon kommer vara svår o lämna men det är dags att sälja dem, gjort utav fint läder material, jätte bra skick eftersom att jag själv har använt dessa men det syns att de har använts i under sulan men annars är de perfekta för dig som gillar denna typ av grisch stilen. Stl 40 men är större så passar folk vid 40-42 och om de är för stora så går det att sätta de i varm vatten ifall de antingen är för stora eller små, BUDGIVNING!!
Mörkblå Dondup sweatshirt - Mörkblå sweatshirt från Dondup med coolt blankt tryck i svart på bröstet, färgen e fin o ett lite schysstare märke som dondup!
Blå vindjacka från Polo Ralph Lauren - Snygg marinblå vindjacka från Polo Ralph Lauren med dragkedja framtill och klassisk logga broderad på bröstet. Jackan har hög krage med röd och vit randig detalj på insidan samt stor POLO-tryck på baksidan av kragen.
Marinblå vindjacka Polo Ralph Lauren - Snygg marinblå vindjacka från Polo Ralph Lauren med dragkedja framtill, broderad logga på bröstet och stor logotyp på kragen. Jackan har sportig känsla och ribbad krage med röd och vit detalj. Perfekt för en stilren och avslappnad look.
Marinblå vindjacka från Polo Ralph Lauren - Snygg marinblå vindjacka från Polo Ralph Lauren med dragkedja framtill och klassisk logga broderad på bröstet. Jackan har ståkrage med randig insida och stor POLO-text på baksidan av kragen. Tillverkad i lätt och tåligt material, perfekt för blåsiga dagar.
Svart vindjacka från Polo Ralph Lauren - Snygg svart vindjacka från Polo Ralph Lauren med röd broderad logga på bröstet och stor vit/röd logotyp på ryggen. Jackan har dragkedja framtill, ståkrage med randig detalj och är tillverkad i lätt, vindtätt material. Perfekt för en sportig och stilren look. Äktenhet garanteras ej
Vit Hollister tröja - Snygg vit tröja från Hollister med stor röd fågellogga och svart text 'HOLLISTER CALIFORNIA' på bröstet. Klassisk rund halsringning och är lång armad. Tillverkad i mjuk bomull för en bekväm känsla.
Svarta Valentino Rockrunners - Snygga svarta sneakers från Valentino, modellen är Rockrunners och dem är 9,5/10 skick, allt som ingår: dustbag, valentino kuvert, valentino kort, extra skosnören. Har ni frågor så är det bara o ställa dem direkt! Äktenhet garanteras ej men dem är checkade o ser äkta ut, en spik har gått av men annars är dem i ny skick o de e inget man märker att den har gått av
Liknande annonser
Visa alla