Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Beige pufferjacka från Calvin Klein
Beige pufferjacka från Calvin Klein - 0 Beige pufferjacka från Calvin Klein - 1 Beige pufferjacka från Calvin Klein - 2

Beige pufferjacka från Calvin Klein

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Calvin Klein
Färg: Beige
Skick: Nytt skick

700 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en beige pufferjacka från Calvin Klein Jeans med diskret CK-logga på bröstet. Jackan har en klassisk pufferlook med breda kanaler, dragkedja framtill och lång ärm. Perfekt för kyliga dagar och riktigt snygg till jeans eller mjukis.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Valentino väska  - Köpte den för drygt ett år sedan använd ett fåtal gånger då jag it gillar den längre. Har bara legat i en låda och har därför börjat tappa lite färg vid märket. Fler bilder kan man be om även pris kan diskuteras köpt för 929kr( priset går att diskutera vill bara bli av med den)
Rosa och vit randig stickad tröja - Säljer en söt stickad tröja med breda rosa och vita ränder. Tröjan har lång ärm, rund hals och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en mysig och avslappnad stil.( pris går att diskutera)
Rosa stickad kofta med knappar - Mysig rosa stickad kofta med kabelstickat mönster och rund hals. Koftan har långa ärmar och stängs med matchande rosa knappar framtill. Perfekt för lager-på-lager och en söt detalj till din outfit.( pris går alltid att diskutera)
Röd stickad tröja med polokrage - Säljer en röd stickad tröja med polokrage och långa ärmar. Tröjan har breda ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för kyligare dagar och enkel att styla till olika outfits.(pris går att diskutera)
Vit stickad tröja med svarta ränder - Säljer en vit stickad tröja med svarta horisontella ränder. Tröjan har lång ärm, rund halsringning och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en avslappnad och stilren look.(pris går att diskutera)
Grå axelväska med kedjerem - Säljer en snygg grå axelväska med kedjerem och rutigt mönster. Väskan har lockstängning och ett innerfack med dragkedja. Perfekt för dig som vill ha en stilren accessoar med lite edge.köppt gör 600 kr. Aldrig använd( pris går diskuter)
Grå quiltad axelväska med kedjerem - Snygg grå axelväska med quiltat mönster och silverfärgad kedjerem. Väskan har ett lock med metallspänne och ett innerfack med dragkedja. Perfekt för att bära det viktigaste med stil.(pris går diskutera)
Liknande annonser
Visa alla
Beige pufferjacka från Calvin Klein - Säljer en beige pufferjacka från Calvin Klein Jeans med svart CK-logga på bröstet och ärmen. Jackan har huva, två dragkedjefickor och hög krage. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg till streetwear-stilen.
Beige pufferjacka från Calvin Klein Jeans - Säljer en beige pufferjacka från Calvin Klein Jeans med stor svart logga längs dragkedjan och patch på ärmen. Jackan har huva, svarta detaljer och är quiltad för extra värme. Perfekt för kalla dagar och har en clean, modern look. Jackan är som ny använd max 2 gånger. Utgångspris 1500
Beige pufferjacka från Calvin Klein Jeans - Snygg beige pufferjacka från Calvin Klein, använd 1 gång💕💕
Beige pufferjacka från Calvin Klein - Säljer en varm beige pufferjacka från Calvin Klein med huva och svarta dragkedjor. Jackan har två sidofickor med dragkedja och CK-logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar och har en modern, clean look. Köpte den har it använt den mer än en vecka så den är helt ny.
Beige pufferjacka från Calvin Klein - Säljer en snygg beige pufferjacka från Calvin Klein. Jackan har en dragkedja framtill och en mysig huva. Perfekt för kyliga dagar med sin vadderade design. Den har långa ärmar och en stilren look. Orginal priset låg på 1800kr, men säljer för mycket billigare 💕
Calvin Klein Pufferjacka - Snygg Calvin Klein pufferjacka. Står storlek Medium men skulle säga att den även passar en Small. 😁
Svart pufferjacka från Calvin Klein - Svart pufferjacka från Calvin Klein. Jackan har huva, två dragkedjeförsedda fickor och quiltad design. Perfekt för kalla dagar och har en clean, modern look. Trycket har åkt av lite(bild 3,4) men annars så är den i super fint skick och jag tycker inte att man märker det särskilt mycket
Svart pufferjacka från Calvin Klein - Säljer en svart, glansig pufferjacka från Calvin Klein med huva och CK-logga på bröstet. Jackan har quiltad design, dragkedja framtill och långärmade ärmar. Perfekt för kalla dagar när du vill ha både stil och värme. Ena knappen på en av fickorna har lossnat så den går inte att stänga❣️
Fortsätt i appen →