Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Dickies orange-svart tröja
Dickies orange-svart tröja  - 89 Dickies orange-svart tröja  - 90

Dickies orange-svart tröja

Storlek: Medium
Kategori: Jackor
Märke: Dickies
Färg: Orange

249 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fin Dickies plagg i nyskick i storleken medium.

Svante
Svante
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Dickies jacka! - Säljer min älskade jacka från märket dickies som tyvärr inte kommer till användning längre ): Ganska stor i storleken men tror det beror på att det är en unisex modell så ha det i åtanke! Kollar frakt vid intresse
Svart pufferjacka från Dickies - Säljer en svart pufferjacka från Dickies med hög krage och synlig dragkedja framtill. Jackan har ett quiltat mönster och är tillverkad i syntetmaterial. Perfekt för kalla dagar och har en clean, stilren look med diskret logga på bröstet.
Svart pufferjacka från Dickies  - Stor i storleken! Sitter mer som en S. Säljer en svart pufferjacka från Dickies i storlek XS. Jackan har hög krage, Dickies-logga på bröstet och dragkedja framtill. Tillverkad i glansig polyester med quiltad look och långa ärmar. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg till streetwear.
Dickies jacka - En dickies ”regn” jacka som har använts flitigt, väldigt fint skick, små fläckar i bak på rygg men annars fräsch. Används inte längre då den är för liten för mig! Storlek S
Dickies - Svart Sherpajacka - Storlek M
Svart quiltad väst från Dickies - Säljer en svart quiltad väst från Dickies i storlek XL. Bra för lager i lite kallare väder
Dickies väst svart - Köpt på Zalando för 949 kr. Bara använd 2 gånger så därför säljer jag den. Storlek XS. Sitter som en dam medium.
Svart hoodie från Dickies - Säljer en svart hoodie från Dickies med dragkedja och en kontrasterande beige ficka på bröstet. Hoodien har långa ärmar och en praktisk huva. Mycket skön och passar till det mesta ❤️
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Custommade jacka -  Storlek s-m i jätte bra skick. Priset kan diskuteras
Superdry Fieldjacket - En extremt snygg fieldjacket i en trevlig grön comorway! Storlek M men passar S. Hör av dig vid frågor.
Grön quiltad overshirt jacka - Säljer en ljusgrön quiltad overshirt/jacka från Zara. Jackan har oversized passform, stora fickor framtill och är tillverkad i ett mjukt, strukturerat material.
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Oversized ljusblå jeansjacka - Säljer en oversized ljusblå jeansjacka med klassisk krage och knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knapp samt sidfickor. Perfekt att slänga över en klänning eller till vardagslooken.
Moncler cardigan  - Fick den idag den är oanvänd helt ny.Snygg svart jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har hög krage, två dragkedjefickor och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.