Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Drop Dead x Game of Thrones rare
Drop Dead x Game of Thrones rare - 89 Drop Dead x Game of Thrones rare - 90

Drop Dead x Game of Thrones rare

Storlek: UK8/Small
Kategori: Jackor
Märke: Drop Dead
Färg: Flerfärgad

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Super snygg bomber i sammet som är väldigt ovanlig från drop deads collab med GoT. Sitter som en S/XS och är använd väldigt få gånger. Kan gå ner i pris om ni köper fort 🥰

Michelle Henningsson
Michelle Henningsson
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Drop Dead satin bomber - Väldigt snygg tunn bomber i gräddvit färg med fickor, stor patch som är broderad på rygg.
Svart mesh linnetopp från H&M Divided - Säljer en svart mesh linnetopp från H&M Divided. Toppen har smala axelband, v-ringning och är croppad med snörning framtill. Perfekt för dig som gillar trendiga och lätta plagg med en edgy vibe.
Beige ribbad omlottkofta från H&M Divided - Säljer en beige ribbad omlottkofta från H&M Divided i storlek XS. Koftan har långa ärmar och knytband framtill, perfekt för lager-på-lager. Enkel och stilren design som passar till mycket.
Rosa croppad velour hoodie från Von Dutch - Säljer en rosa croppad hoodie och vida byxor från Von Dutch i mjuk velour med glittrande logga framtill. Tröjan har huva med dragsko och långa ärmar. Perfekt för dig som gillar en trendig och bekväm stil.
Playboy jeans med strassdetalj - Mörkblå jeans från Playboy med raka ben och snygga kontrastsömmar. Bakfickorna är klassiska och framtill finns en unik knapp med Playboy-loggan dekorerad med strass. Jeansen är tillverkade i 100% bomull och har en normal passform. Massa fina detaljer på dessa jeans!
Liknande annonser
Visa alla