Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Everest jacka vit storlek 36
Everest jacka vit storlek 36 - 89 Everest jacka vit storlek 36 - 90 Everest jacka vit storlek 36 - 91

Everest jacka vit storlek 36

Storlek: 36
Kategori: Jackor
Märke: Everest

600 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en jätte fin vit dun Everest jacka som är perfekt nu till hösten men även till våren, den är använd Max 4 gånger och är som ny och kommer även tvättas innan. Den är i storlek 36 och sitter jätte fint till kroppen då den är lite figursydd. Priset kan diskuteras vid snabb affär

Melin larason
Melin larason
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Everest storlek 36 - Använt endast en gång.
Jacka vit, Everest  - Everest täckjacka, använd några gånger
Superfin Everest Jacka stl 36,oanvänd  - Helt oanvänd Everest jacka i stl 36. Endast provad. Ingen prislapp kvar därför inte lämna i butik. Ord pris 799kr. Säljer den för 600kr
Everest jacka - Vit Everest jacka Köpt för 1200 säljer för 200 (med tanke att den är begangnad och har små märken på armarna)
Rosa och vit jacka från Everest - En rosa och vit jacka från Everest med huva och dragkedja. Jackan har långa ärmar och är i välanvänt skick med synliga slitage på vissa ställen.
Jacka från Everest  - Vit vinterjacka från märket Everest, är in fint skick men finns fläckar här och där men knappt synliga.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Grön quiltad overshirt jacka - Säljer en ljusgrön quiltad overshirt/jacka från Zara. Jackan har oversized passform, stora fickor framtill och är tillverkad i ett mjukt, strukturerat material.
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Superdry Fieldjacket - En extremt snygg fieldjacket i en trevlig grön comorway! Storlek M men passar S. Hör av dig vid frågor.
Moncler cardigan  - Fick den idag den är oanvänd helt ny.Snygg svart jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har hög krage, två dragkedjefickor och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Custommade jacka -  Storlek s-m i jätte bra skick. Priset kan diskuteras