Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
jacka med vita detaljer - Från Gina
Jacka med detaljer - Så snygg!!✨🙏
Rosa jacka med svarta detaljer - Snygg rosa jacka med svarta ränder längs ärmarna och dragkedja framtill. Jackan har en hög krage och långa ärmar. Perfekt för en sportig look.
Svart jacka med vita detaljer - Säljer en svart pufferjacka med vita kontrastdetaljer längs kanter och fickor. Jackan har en kort, boxig passform och är quiltad med dragkedja framtill. Perfekt för dig som gillar en clean och modern look. PRIS GÅR ATT DISKUTERA!!
Svart jacka med päls detaljer  - Svart jacka från Zara i läder, stor i passformen så passar även s och m
Svart quiltad jacka med guldiga detaljer - Snygg svart quiltad jacka med guldiga knappar och dragkedja. Jackan har lång ärm, hög krage och figurnära passform. Perfekt för kyligare dagar och enkel att matcha med olika outfits.
Jack med detaljer
Jack med detaljer  - 89 Jack med detaljer  - 90 Jack med detaljer  - 91

Jack med detaljer

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: VERO MODA

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Parkas sommar vår höst. Supersnygg! Kommer inte till användning. Hög krage. Gulddetaljer. Sparsamt använd.

Veronica Verona Andersson
Veronica Verona Andersson
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Beige teddyjacka från H&M - Jättefin jacka, aldrig använd! Nypris: 549kr
Brun pälsjacka med stora knappar - Säljer en brun/grön pälsjacka med stor fluffig krage i fuskpäls. Jackan har en croppad passform, stora svarta knappar framtill och två fickor med lock. Materialet är grovt vävt och ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som vill sticka ut med en unik och trendig jacka. Fluffet på jackan drar åt de gröna hållet!💚🥰 DEN ÄR AVNOPPRAD EFTER DESSA BILDER ÄR TAGNA
Moncler cardigan  - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och stickade ärmar. Jackan har rund hals, två fickor fram och dragkedja hela vägen. Perfekt för dig som vill ha en stilren look med exklusiv känsla.
Lululemon define jacket  - Säljer en fin lululemon define jacket som är helt ny och bara testats på hjälper en vän att sälja bort den hör av er om det är något ni undrar
CEVIOR CARDIGAN - Jackan säljs av företaget CEVIOR - Du hittar mer på www.cevior.com Levereras helt ny från förpackning, avtagbar luva. Perfekt inför vintern. Fast pris, ej förhandlingsbart. För mer bilder och videos kolla TikTok - @cevior.com
Svart pufferjacka från Fjällräven - Inteessekoll på min svarta fjällröven expedition down lite jacket  med gul snörning och hög krage. Jackan har två stora fickor med knappar, dragkedja och tryckknappar framtill samt Fjällräven-logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg stil.
Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren - Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren med huva, dragkedjor och röd broderad logga på bröstet. Jackan har quiltad design och är tillverkad i polyester, perfekt för kalla dagar. Snygg och stilren look med normal passform.