Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blå och vit bomberjacka från Pull&Bear - Snygg bomberjacka från Pull&Bear i mörkblått med vita ärmar och broderade patches. Jackan har ribbade muddar med gula och vita ränder, tryckknappar och coola detaljer som stora bokstäver och tigrar på ryggen. Perfekt för dig som gillar streetstyle och collegevibe.
Svart och vit bomberjacka från Pull&Bear - Säljer en snygg mörkblå och vit bomberjacka från Pull&Bear. Jackan har vita ärmar och mörkblåa detaljer med broderad logga på bröstet. Den har knappar framtill och randiga muddar vid ärmslut och krage. Perfekt för en cool och avslappnad stil. Använd fåtal gånger, skriv vid frågor!
Olivgrön bomberjacka Pull&Bear M - Snygg olivgrön bomberjacka från Pull&Bear med orange foder. Jackan har dragkedja framtill, ribbade muddar och en ficka med dragkedja på ärmen. Perfekt för dig som gillar streetstyle och vill ha en klassisk look.
Bomberjacka  - Säljer min bik bok bomberjacka för 300kr 🫶har inte haft den länge och de märks inte att det är använd
Bomberjacka  - Snygg biker/bomberjacka. Perfekt statement-plagg för dig som gillar streetstyle.
Svart bomberjacka - Urban Classics svart bomberjacka, orange innanför, i bra skick. Storlek S.
Bomberjacka Pull&Bear
Bomberjacka Pull&Bear - 89 Bomberjacka Pull&Bear - 90

Bomberjacka Pull&Bear

Storlek: S
Kategori: Jackor

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg camo jacka från Pull&Bear i bra skick. Frakt kostar 63kr

alienbitch
alienbitch
(42)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Edikted tröja - Jätte cool populär edikted bomberjacka!!!
Beige kappa med knappar - Säljer en stilren beige kappa i ullblandning med hög krage och stora svarta knappar framtill. Jackan har en rak och något boxig passform med trekvartärmar. Perfekt för dig som gillar en clean och klassisk look.
Gina jacka - Slutsåld brun trench coat från Gina Tricot. Helt ny och oanvänd, endast testad med lapparna kvar. Nypris 899kr. Säljer då jag inte tycker färgen passa just mig, annars jättefin. Tryck gärna på köp nu.
Svart Moncler pufferjacka med huva - Jätte fin skick / för att delta i tävlingen behöver ni följa på Plick och lika alla annonser i min profil/ vinaren dras 4 februari. Hör av er gärna för frågor
Mörkgrön vinterjacka  - Säljer min mörkgrön pufferjacka ifrån massimo dutti som jag köpte förra vintern som är i bra skick! Den är varm, skriv för mer bilder!
Massimo Dutti fieldjacket  - Massimo Dutti fieldjacket, ohffff vad clean. Den är fodrad inuti och har många fickor. Extremt clean jacka med många funktioner. Inga defekter förutom att en knapp saknas längst ned. Vilket inte märks eftersom man har en zipper också. Modellen är 180 cm 75 kg, och bär storlek M.
Quiltad vit jacka med knappar - Säljer en stilren quiltad vit jacka med svarta knappar och stora fickor framtill. Jackan har en boxig passform och är perfekt för dig som gillar en clean och modern look. Passar snyggt till jeans eller kjol och är lätt att matcha med olika outfits.