Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Grå bomberjacka
Grå bomberjacka  - 89 Grå bomberjacka  - 90 Grå bomberjacka  - 91

Grå bomberjacka

Storlek: 42
Kategori: Jackor
Märke: Neo Noir
Färg: Grå

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min fina gråa bomberjacka från neo noir. Helt oanvänd (säljer pågrund av att den inte är min typ av jacka). Köpt för 1299kr. Är villig att sänka pris vid snabb affär!:)

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Liknande annonser
Visa alla
Grå bomberjacka - Säljer en stilren grå bomberjacka med knappar framtill. Jackan har en klassisk design med ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en casual look.
Grå bomberjacka  - Säljer min gråa jacka som jag inte använder längre. Den är orange inifrån och har ingen luva. Helt ny, förutom att det är ett symärke i mitten av jackan. Både tjejer och killar kan ha jackan.
Grå bomberjacka Zara  - Super snygg. Aldrig använd, endast testad. Slutsåld🤍
Quiltad grå bomberjacka  - Säljer en quiltad grå bomberjacka. Jackan har dragkedja framtill, ribbade muddar och krage. Snygga detaljer med fickor och axelremmar.
Grå bomberjacka h&m - Snygg grå bomberjacka från h&m! Nytt skick
Grå bomberjacka  - Grå bomberjacka från H&M
Fortsätt i appen →