Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Fjällräven Jacka - Säljer en grön jacka från Fjällräven med mysigt teddyfoder. Perfekt för kyliga dagar! Jackan har en dragkedja och knappar framtill, samt praktiska fickor med knappar. Fjällrävens klassiska logga pryder bröstet. Endast testat och ny skick och redo för nya äventyr! 🍂pris kan diskuteras vid snabb affär.
Fjällräven jacka  - Fodrad jacka från Fjällräven som står sig mot kylan. Storleken är S, finns dragsko i sidan så passformen går att justeras. Jackan har även en dubbel ”zipper slide”, så du kan dra upp dragkedjan från två håll.  Hör av dig om du har frågor! 💬
FJÄLLRÄVEN JACKA - grön fjällräven jacka i mycket gott skick. Jackan är i strl S men är väldigt stor så nästan som en M. Skriv om ni undrar något elr vill ha fler bilder! Budgivning gäller, utropspris 3000
Fjällräven jacka  - En Fjällräven i fint skick. Nypris ligger på 3200. Jag säljer den för 1500. Storlek Large 🤗
Grön jacka från Fjällräven - Säljer en grön jacka från Fjällräven i storlek XXS. Jackan har en praktisk huva och flera fickor med knappar. Perfekt för utomhusaktiviteter med sin robusta design och dragkedja framtill.
fjällräven jacka - Röd fjällräven jacka i storlek S men passar M. Lagningn finns på höger sida samt så finns det 1 litet hål (fråga privat om bild) priset är därav sänkt
Fjällräven jacka - Säljer min gamla fjällräven jacka med ull i. Många fickor och går att spänna till längst ner i jackan (se bild 3). Stoelek xs men passar både S & M då den är stor i storlek.
Fjällräven jacka
Fjällräven jacka - 89 Fjällräven jacka - 90 Fjällräven jacka - 91

Fjällräven jacka

Storlek: S
Kategori: Jackor

270 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jacka från fjällräven. Jackan är i bra skick. Färgen är något mer grön i verkligheten. Storlek S, men stor i storleken så passar även större. Skriv för fler bilder!

Lovisa
Lovisa
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Moncler cardigan  - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och stickade ärmar. Jackan har rund hals, två fickor fram och dragkedja hela vägen. Perfekt för dig som vill ha en stilren look med exklusiv känsla.
Olivgrön pufferjacka från DB - Jätte snygg jacka i storlek xs
Svart och grå pufferjacka med stickade ärmar - Sjukt snygg cardigan / jacka 💕liknar den från moncler, trendig och eftertraktad. Storlek 36 / S. Snygg pufferjacka i svart med grå stickade ärmar och ribbad nederkant. Jackan har dragkedja framtill och quiltad front i glansigt material. Perfekt för dig som gillar en cool och modern look.
Svart teddyjacka från Zara - Slutsåld
Brun kappa - Supper gullig jacka från pull&bear💗 skriv om ni vi ha flera bilder💗
Brun pälsjacka med stora knappar - Säljer en brun/grön pälsjacka med stor fluffig krage i fuskpäls. Jackan har en croppad passform, stora svarta knappar framtill och två fickor med lock. Materialet är grovt vävt och ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som vill sticka ut med en unik och trendig jacka. Fluffet på jackan drar åt de gröna hållet!💚🥰 DEN ÄR AVNOPPRAD EFTER DESSA BILDER ÄR TAGNA
Hm teddyjacka - Hm teddyjacka i storlek s men passar också mig som oftast har xs. Små användningsmärken på kragen men annors i bra skick.
Olivgrön overshirt med broderier H&M - Superfin olivgrön jacka med detaljer på från hm. Perfekt nu till till hösten. I storlek S