Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Helly Hansen vinterjacka
Helly Hansen vinterjacka - 89 Helly Hansen vinterjacka - 90 Helly Hansen vinterjacka - 91 Helly Hansen vinterjacka - 92

Helly Hansen vinterjacka

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Helly Hansen
Färg: Grå

1200 SEK

Frakt från 59 SEK
Beskrivning

Storlek M passar även Small. Fint skick. Inga defekter. Skriv vid intresse, pris kan diskuteras vid snabb affär.

Martin
Martin
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Helly Hansen Vinterjacka - Helly Hansen vinterjacka i väldigt fint skick strl S (nypris 2000kr+)
Helly Hansen jacka - Säljer en sjukt fet helly Hansen jacka i storlek xs men sitter som s ny pris ca 2600
Grå fleecejacka från Helly Hansen - Säljer en grå fleecejacka från Helly Hansen i mycket bra skick. Den har en dragkedja framtill och är långärmad. Perfekt för höst och vår, och den är supermjuk och bekväm. Passar bra för både vardag och utomhusaktiviteter.
Helly Hansen  - Helly Hansen Arbetsjacka i stl. 2xl
Helly Hansen - Skidjacka/ vinterjacka
Svart vinterjacka Helly Hansen S - Säljer en svart vinterjacka från Helly Hansen Workwear med huva och vita detaljer längs axlarna. Jackan har flera dragkedjeförsedda fickor, justerbar huva och HH-logga på ärmen. Materialet är polyamid och polyester, perfekt för kalla dagar.
Helly hansen vinterjacka  - Knappt använd
Helly Hansen Vinterjacka - Jackan är ny bara testad och säljes då den vart i fel storlek Nypris 3800kr på Boozt.com
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Mörkblå overshirt  - säljer en riktigt schysst overshirt från dressmann. perfekt för lager-på-lager och en clean look. modellen är 178cm
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Superdry Fieldjacket - En extremt snygg fieldjacket i en trevlig grön comorway! Storlek M men passar S. Hör av dig vid frågor.
Svart cardigan från Moncler - Snygg svart cardigan från Moncler med quiltad front och dragkedja. Jackan har långärmade ärmar i mjukt material och klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Moncler cardigan  - Fick den idag den är oanvänd helt ny.Snygg svart jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har hög krage, två dragkedjefickor och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.