Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Beige teddyjacka -  Teddyjacka från H&M  🩷
Beige teddyjacka - Mysig beige teddyjacka med knappar. Från hm och perfekt till hösten 💕
Beige teddyjacka - Supermjuk och fluffig beige teddyjacka med fickor på sidorna och knäppning framtill. Aldrig använd.
Beige teddyjacka  - Teddyjavcka ifrån hm i storlek S💖
Beige teddyjacka  - Supermjuk och oversized teddyjacka i beige med hög krage och stora fickor framtill. Säljer då den inte används så mycket!💓
Beige teddyjacka - Fin teddyjacka från hm💕
Beige teddyjacka - Mysig beige teddyjacka perfekt för kyliga dagar. Den har en normal passform och långa ärmar, vilket gör den superbekväm och varm. Perfekt för höst och vinter, och den funkar lika bra till vardags som till en chill kväll med vänner. 🧥✨
Beige teddyjacka - Mysig beige teddyjacka med knappar framtill och två bröstfickor. Perfekt för kyliga dagar och ger en trendig look. Jackan har en croppad passform och långa ärmar.
Beige teddyjacka
Beige teddyjacka - 89 Beige teddyjacka - 90

Beige teddyjacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: H&M
Färg: Beige
Skick: Mycket bra skick

499 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Mysig beige teddyjacka med dragkedja. Perfekt för kyliga dagar och ger en avslappnad look. Jackan har långa ärmar och en normal passform. Superbekväm och trendig!

Ida
Ida
(9)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Moncler cardigan  - Svart kofta från Moncler med quiltad front och två fickor. Långärmad med rund hals och dragkedja framtill. Moncler-logga på ärmen. Materialmix med stickade partier och syntet på framsidan. Perfekt för lager-på-lager under kyliga dagar.
Mörkblå quiltad jacka - Säljer en mörkblå quiltad jacka med tryckknappar framtill från Nelly, perfekt till våren
Svart pufferjacka från Calvin Klein Jeans - Säljer en svart vinterjacka från Calvin Klein. Jag köpte den förra året och nu har jag vöxt ur den. Den är knappast använd så den är i fint skick. Det är storlek xs men den är ganska liten i storleken. Hör av er om ni har frågor. Den kostade ca 1 600 kr när vi köpte den.
slutsåld hm jacka - Quiltad jacka i mörk mullvadsbrun färg. Väldigt fin passform med knytband i midjan. Endast använd en gång och är i nyskick. Jackan är slutsåld i butik. Perfekt till både vardag och höst/vår
Arcteryx skidjacka mössa på köpet! - Arcteryx skidjacka köp jackan och du får mössan med! Modell Sl Beta nypris 5500. Perfekt för skidbacken eller för vardaglig användning!