Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
peak performance  - peak performance dunjacka i nyskick strl s men passar M med då den är oversized❤️unisex
Peak performance  - Säljer vinterjacka från peak performance i storlek xs! Nypris 2999 säljer för 1250kr. Jackan är i mycket bra skick och har inga defekter.
PEAK PERFORMANCE - Peak jacka som är använd ett fåtal gånger,köpt för 2700 säljs för 1700 och är som nyskick(den har lite lite smink på sig syns knappt men det går att tvätta bort i tvätten jätte enkelt jag kan eventuellt tvätta den om det skulle va så😊)pris kan diskuteras
Peak performance jacka - Din peak vinter jacka i xs, bra skick! Pris kan diskuteras
Peak performance - Peak performance jacka till barn med lite smutsiga fläckar som enkelt går bort med papper och tvål. Storlek 160 och i almänt bra skick. Skicka om ni har fler frågor och priset är diskuterbart!!
Peak performance  - Säljer min jack då den inte kommer till användning har defekter då jag säljer billigt
Peak Performance
Peak Performance - 89

Peak Performance

Storlek: S
Kategori: Jackor

750 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min fina peak som jag köpte i slutet på 2019. Den är snvämd ett fåtal gånger då jag har en annan jacka. Den är i nyskick och har inga defekter! Köptes på intersport. Frakt ingår

Angelina
Angelina
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Massimo dutti dunjacka - Jag säljer den här Massimo dutti jackan som knappt är använd och i jättebra skick!!!
Moncler cardigan  - 9.5/10
Rutig croppad kavaj med stora knappar - Snygg rutig kavaj i grått och vitt med croppad passform och stora svarta knappar framtill. Jackan har bred krage och trekvartsärmar, perfekt för dig som gillar en trendig och chill stil. Materialet känns som bomull och polyester.
Hm teddyjacka - Hm teddyjacka i storlek s men passar också mig som oftast har xs. Små användningsmärken på kragen men annors i bra skick.
Moncler Cardigan  - Säljer en fräsch vit cardigan jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har dragkedja, två fickor med knappstängning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en clean och stilren look.
Svart och grå pufferjacka med stickade ärmar - Sjukt snygg cardigan / jacka 💕liknar den från moncler, trendig och eftertraktad. Storlek 36 / S. Snygg pufferjacka i svart med grå stickade ärmar och ribbad nederkant. Jackan har dragkedja framtill och quiltad front i glansigt material. Perfekt för dig som gillar en cool och modern look.
Overshirt Beige  - Riktigt fet och perfekt för att fylla ut outfits, skriv vid fundering🙌
Svart cardigan moncler med NFC+QR - Säljer en svart moncler cardigan som jag har använt super lite eftersom att jag har nu köpt en ny vinter jacka så jag försöker sälja denna