Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
PATAGONIA VÄST❤️‍🔥 - Säljer mina fina Patagonia väst, den e inköpt för cirka ett år sen men bara använt den några fåtal gånger. Skicket är väldigt bra❤️‍🔥☺️PRISET KAN DISKUTERAS
Patagonia väst - Vintage Patagonia väst. Passar Medium.
Patagonia fleece väst - Tjaaa säljer just nu en  fleeceväst från Patagonia med marinblå detaljer och dragkedjor. Västen har en hög krage, tre fickor med dragkedja och ett coolt bröstfack i marinblått. Västen är i mycket fint skick och är i storlek L men passar mig som har storlek M och är 182 och väger 69 kg. Jag är altid intresserad av byten om du bor i Stockholm.Har du några ytterligare frågor är det bara att höra av dig!!
Patagonia väst - Säljer en svart fleeceväst från Patagonia med dragkedja framtill och två praktiska fickor. Västen har en broderad logga på bröstet och en hög krage för extra värme. Perfekt nu till hösten! Storlek L
Patagonia väst  - En jätte fin Patagonia väst i storlek S. Använd 2-3 gånger. Skriv för frågor och funderingar.
Patagonia väst - 10/10 skick, passar mig inte riktigt.                          det är dam xl men sitter typ som herr s
Patagonia väst - Mysig mörkblå fleeceväst från Patagonia med hög krage och tre fickor med dragkedja. Västen har en klassisk passform och är perfekt för lager-på-lager. Snygga blå detaljer på dragkedjorna och diskret logga på bröstet.
Patagonia Väst - En jätteschyst Patagoniaväst i storlek M. Helt fläckfri och redo för en ny ägare.
Patagonia 2way väst
Patagonia 2way väst  - 89 Patagonia 2way väst  - 90

Patagonia 2way väst

Storlek: M/L
Kategori: Jackor
Märke: patagonia
Färg: Beige

2000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg och praktisk patagonia väst som går att vändas ut och in och alltså användas på 2 sätt! Skick 10/10 aldrig använd pga för stor Storlek M/L Nypris: 2500kr Pris: 2000kr (vill gärna bli av med den därför lägre pris även om den är helt ny och oanvänd)

eddiebergelin
eddiebergelin
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Grå/brun teddyjacka - Såå varm o mysig!! Nästintill oanvänd 💗 Nypris: 449kr
Grön Zara jacka - En snygg jacka från Zara som är i jättebra bra skick. Jackan är knappt använd. Plagget är i storlek xs men passar även större storlekar då den är oversized. Pris kan även diskuteras.❤️
J.Lindeberg Cardigan - Trendig och sällsynt J.Lindeberg Cardigan | Skick 9/10 NYSKICK  | Färgen mörkgrön och storlek M | Slutsåld överallt | Hör av er för mer information/bilder!
Svart cardigan  från Moncler - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och två fickor. Jackan har långa ärmar i stickad kvalitet och klassisk Moncler-logga på ena ärmen. Dragkedja framtill och ribbade muddar för en clean look. Perfekt för dig som vill ha något stilrent och bekvämt.
Svarta bootcut jeans med nitar - Säljer ett par svarta jeans med bootcut-snitt och coola silverfärgade nitar på fickorna både fram och bak. Jeansen har låg midja och är gjorda i ett klassiskt jeansmaterial. Perfekt för dig som gillar detaljer och vill sticka ut lite extra. Lagt nitarna själv och sprättat upp nertill.
Svart kappa -  Säljer nu min svarta kappa från ONLY då den inte kommer till någon användning. Kappan är i tunt skönt material🤎
Rutig kappa - Så fin med trekvartsärm!!🫶🏻🤍
Moncler Cardigan  - Snygg svart pufferjacka från Moncler med glansig framsida och stickade ärmar. Jackan har dragkedja, två fickor framtill med knapp och klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look.