Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Svart vinter jacka
Svart vinter jacka  - 89 Svart vinter jacka  - 90 Svart vinter jacka  - 91

Svart vinter jacka

Storlek: L
Kategori: Jackor
Färg: Svart

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Så fin oversised jacka köpt i secondhand butik😍Sitter som en L elr oversised M. Mycket bra skick och frakt igår ej i pris🌟Jag är 1,75 och bär storlek s i badbilds fall

Meja Larsson
Meja Larsson
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart Vinter jacka - Passar bra på mig som är 164. Jätte snygg nu till vintern. Pris kan även diskuteras!!Tänk denna jackan med en snygg väska, mössa o halsduk. 😍 Skicka privat om några frågor! 💕
Vinter jacka  - Super fin jacka som jag säljer, bild lånad och fickorna ser inte exakt ut så som på bild.
Svart vinter jacka - Den e storlek M den har inga håll elller skador
Jacka vinter!! - En super snygg röd och cool puffer jacket från HM!! Den är i ”barnstorlek” men väldigt oversized passar nog xxs-S säljer pga jag könenr att färgen inte passar mig den är sparsamt använd och har inga fel/hål eller liknande. Frakten tillkommer senare då jag komemr behöva packa paketet och sedan väga det för veta vad frakten blir hör snälla av er vid midnatt fråga privat, pris går att förhandla buda privat till mig!
Vinter jacka - Bra skick
Vinter jacka  - Säljer denna ny inköpta jackan för den är lite för fluffig för min smak så den är aldrig använd. Inköpt för 2299 kr men vill bara bli av med den så säljer den billigare. Står ”fashon” på market på market, man kan även ta bort de om man vill de.
Vinter jacka  - Svart dunjacka från Sail Racing med huva och två vertikala bröstfickor med dragkedja. Jackan har en stilren design med logotyp på bröstet och är perfekt för kalla dagar. Långärmad och med hel dragkedja framtill. Köpte jackan för 4600 ny förra vintern.
Vinter jacka  - En väldigt varm och skön vinterjacka.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Mörkblå overshirt  - säljer en riktigt schysst overshirt från dressmann. perfekt för lager-på-lager och en clean look. modellen är 178cm
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Svart cardigan från Moncler - Snygg svart cardigan från Moncler med quiltad front och dragkedja. Jackan har långärmade ärmar i mjukt material och klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Superdry Fieldjacket - En extremt snygg fieldjacket i en trevlig grön comorway! Storlek M men passar S. Hör av dig vid frågor.
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Svart dunväst från Moncler - Svart, glansig dunväst från Moncler Storlek S med hög krage och två dragkedjefickor framtill. Klassisk Moncler-logga på bröstet och quiltad design. Perfekt för lager-på-lager och snygg till streetwear.
Oversized ljusblå jeansjacka - Säljer en oversized ljusblå jeansjacka med klassisk krage och knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knapp samt sidfickor. Perfekt att slänga över en klänning eller till vardagslooken.