Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart dunjacka från Moncler - Svart dunjacka från Moncler med huva och två dragkedjeförsedda fickor framtill. Jackan har en clean look med Moncler-logga på ärmen och DIST-certifierad dunfyllning. Perfekt för dig som vill ha en stilren jacka med premiumkänsla.
Svart dunjacka från Moncler - Säljer denna riktigt snygga moncler jackan som endast är testad. Jag säljer den då den inte passade mig. Skriv om du har frågor
Svart dunjacka från Moncler - Säljer en svart dunjacka från Moncler med hög krage och dragkedja framtill. Jackan har två fickor med dragkedja och klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för kyliga dagar och enkel att matcha med olika outfits. vet att den även har 2 minde hål på ena ärmen men kan ej hitta dem, så ej synligt.
Svart dunjacka från Moncler - Säljer en snygg svart dunjacka från Moncler med dragkedja och logotypdetaljer på kragen. Jackan har en quiltad design och är perfekt för kyligare väder. Den har långa ärmar och praktiska fickor med dragkedjor.
Svart dunjacka från Moncler - Snygg svart dunjacka från Moncler med glansig finish och klassisk logga på bröstet. Jackan har quiltad design, dragkedja framtill och praktisk bröstficka med lock. Perfekt för kalla dagar och ger en riktigt trendig look. Pris kan diskuteras.
Svart dunjacka från Moncler - En svart dunjacka från Moncler med huva och dragkedja. Jackan har flera fickor med dragkedjor och en logotyp på vänster ärm. Insidan av jackan har en serieteckning. Qr koden funkar och man kan lägga mobilen på märket!
Svart dunjacka från Moncler - Svart Moncler dunjacka med huva och två dragkedjeförsedda fickor framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen och en extra ficka med knapp. Stilren design och perfekt för kalla dagar. Jackan är lätt och har en snygg passform.
Svart dunjacka från Moncler - Säljer en svart, glansig dunjacka från Moncler med huva och två snedställda dragkedjefickor. Jackan har klassisk Moncler-logga på ärmen och coolt serietryck på insidan. Perfekt för dig som vill ha en varm och snygg jacka med street vibe. Priset inte hugget i sten.
Svart dunjacka från Moncler
Svart dunjacka från Moncler - 89 Svart dunjacka från Moncler - 90 Svart dunjacka från Moncler - 91 Svart dunjacka från Moncler - 92 Svart dunjacka från Moncler - 93

Svart dunjacka från Moncler

Storlek: L
Kategori: Jackor
Märke: Moncler
Skick: Mycket bra skick

11000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en snygg svart dunjacka från Moncler i mycket bra skick. Jackan har en quiltad design med dragkedja och en praktisk ficka på ärmen. Perfekt för kalla vinterdagar och håller dig varm och stilren. Passar både till vardags och festliga tillfällen. Kvitto tillkommer såklart.

Bojan Tapper
Bojan Tapper
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svart pufferjacka från Burberry - Säljer en svart pufferjacka från Burberry med klassiskt rutigt foder.  Perfekt för kalla dagar och riktigt stilren. Säljer den här jackan då den tyvärr inte passar mig. Jackan är sprillans ny.
Liknande annonser
Visa alla