Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Jacka  - Säljer en rutig jacka från Vailent. Jackan har mysigt teddyfoder, krage och detaljer vid fickor och nederkant. Stängs med dragkedja framtill och har en loose passform. Perfekt för kalla dagar. Jackan har används och syns vid krage och ärmarna men går nog bort efter tvätt.
Jacka - Säljer denna lyle&scott jackan för endast 400kr!! Har inte används mycket. Är i storlek S men M passar också perfekt! originalpris: runt 900. Mitt pris: 400. Köparen står för frakten <3
Jacka  - Helt ny högkvalite jätte skön men vill sälja den för de var inte rätt storlek vi kan absolut diskutera om priset 😁
Jacka  - Bra helt ny inga skador
Jacka - Super fräsch höst jacka  använd några gånger storlek Medium säljs för 200kr
Jacka  - Använd några gånger. Bokstäverna Lite slitiga där framme. Valentino X Moncler Jacka.
Jacka  - Päls (fejk) jacka från only stl M
Jacka  - Helt ny. Inte använd
Jacka
Jacka - 89 Jacka - 90 Jacka - 91

Jacka

Storlek: M
Kategori: Jackor
Färg: Svart

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En snygg jacka från Replay! Säljer billigt för att jag köpt en ny och vill bli av med den. En mycket varm och skön jacka som är i väldigt bra skick 8/10! Kan gå ner lite i pris om de är smidig affär!

Hampus
Hampus
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
J.Lindeberg Cardigan - Trendig och sällsynt J.Lindeberg Cardigan | Skick 9/10 NYSKICK  | Färgen mörkgrön och storlek M | Slutsåld överallt | Hör av er för mer information/bilder!
Oversized jeansjacka med teddykrage  - Säljer en oversized jeansjacka i blått med mjuk grå teddykrage och muddar. Jackan har stora fickor framtill och stängs med knappar. Perfekt för dig som gillar chill och streetstyle. Passar dig som vill ha en unik och cozy look. Pris kan diskuteras men köp för 1200
Svart dunjacka från Bomboogie - Snygg dunjacka med bred krage och trekvartsärmar, bra kvalite och fint skick. Likar herno. Jackan har quiltad design, knappar framtill och äkta dunfyllning. Stl 4 som motsvarar M. Svart/väldigt mörk grå 💕Skriv om du har frågor, kolla min profil för annat fint
Grå kort rock med stora knappar - (lånade bilder, skriv för egna) säljer denna super söta kappan med trekvartsärmar och stora knappar. den går ut lite nertill, men sitter ”tight” där uppe
Grå stickad jacka med fuskpäls - Mysig grå stickad jacka med fluffig fuskpäls på kragen. Jackan har två framfickor, ribbade muddar och knäpps med stora knappar. Perfekt för kyliga dagar och ger en chill vibe till din outfit.
Svart träningsjacka från Lululemon - Snygg svart träningsjacka från Lululemon med figurnära passform. Jackan har guldfärgade dragkedjor framtill och på fickorna, hög krage och långa ärmar. Perfekt för dig som vill ha en sportig och stilren look.
Grön jeansjacka - Snygg grön utility jacka med flera stora fickor, knappstängning och coola detaljer som dragkedja på ärmen. Jackan har en klassisk krage och är tillverkad i bomull, perfekt för dig som gillar streetstyle och funktion.
Svart dunjacka med fuskpäls från Everest - Svart dunjacka från Everest med fuskpäls på huvan, två stora fickor med knappar och två bröstfickor med dragkedja. Jackan har långa ärmar med tumhål och quiltad insida för extra värme. Perfekt för kalla vinterdagar.