Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Peak Performance  - Säljer min Peak Performance damjacka i strl S. Den är i färgen svart och använd ett fåtal gånger. Nypris 2699kr men säljer den för 1500kr, vid snabbaffär går priset att diskuteras
Peak performance - Peak performance jacka till barn med lite smutsiga fläckar som enkelt går bort med papper och tvål. Storlek 160 och i almänt bra skick. Skicka om ni har fler frågor och priset är diskuterbart!!
Peak performance  - Säljer vinterjacka från peak performance i storlek xs! Nypris 2999 säljer för 1250kr. Jackan är i mycket bra skick och har inga defekter.
Peak performance jacka  - Superfin peak performance jacka  i Storlek S. Använder ej längre så därför säljs den. Väldigt skön och varm perfekt till vintern 🫶🏼
Svart Peak Performance - Säljer en svart dunjacka från Peak Performance med huva och dragkedja framtill. Jackan är quiltad med horisontella och sneda sömmar för en sportig look. Perfekt för kyliga dagar och enkel att matcha med det mesta.
Peak performance jacka - Säljer denna fina peak performance jacka i super bra skick! Kan gå ner en 20 men inte mer så den är i så pass bra skick. Skriv vid funderingar!
Peak performance vinterjacka - 🌸Peak performance jacka, nypris: 3199kr🌸nybytt dragkedja, pyttelitet hål märks knappt.(jackan är inte helt ny) men i helt okej bra skick ändå
Peak performance
Peak performance  - 89 Peak performance  - 90 Peak performance  - 91

Peak performance

Storlek: S
Kategori: Jackor
Färg: Svart

2000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Hej, jag säljer min fina Peak performance jacka nu i storlek S. Ny pris 3900 och den är köpt föra vintern💓

Cornelia
Cornelia
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Svart cardigan  från Moncler - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och två fickor. Jackan har långa ärmar i stickad kvalitet och klassisk Moncler-logga på ena ärmen. Dragkedja framtill och ribbade muddar för en clean look. Perfekt för dig som vill ha något stilrent och bekvämt.
Svarta bootcut jeans med nitar - Säljer ett par svarta jeans med bootcut-snitt och coola silverfärgade nitar på fickorna både fram och bak. Jeansen har låg midja och är gjorda i ett klassiskt jeansmaterial. Perfekt för dig som gillar detaljer och vill sticka ut lite extra. Lagt nitarna själv och sprättat upp nertill.
Grå/brun teddyjacka - Såå varm o mysig!! Nästintill oanvänd 💗 Nypris: 449kr
Grön Zara jacka - En snygg jacka från Zara som är i jättebra bra skick. Jackan är knappt använd. Plagget är i storlek xs men passar även större storlekar då den är oversized. Pris kan även diskuteras.❤️
Mörkgrön pälsjacka från Meotine XS/S - Snygg mörkgrön jacka från Meotine med stor fluffig päls på kragen. Jackan har en croppad passform, knappar framtill och två fickor med lock. Materialet är ullblandning och pälsdetaljen ger en lyxig vibe. Använd ett fåtal gånger och inga defekter
J.Lindeberg Cardigan - Trendig och sällsynt J.Lindeberg Cardigan | Skick 9/10 NYSKICK  | Färgen mörkgrön och storlek M | Slutsåld överallt | Hör av er för mer information/bilder!
Grå vindjacka från Moncler med huva - Snygg grå vindjacka från Moncler med huva och stora vita logotypdetaljer framtill. Jackan har tre dragkedjeförsedda fickor, justerbar nederkant och Moncler-märke på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Tveka inte på att DM'a för frågor. Pris ej hugget i sten