Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Skinnjacka - Jättefint skick, oversized
Skinnjacka  - Supersnygg jeansjacka som passar med allt!! Använts fåtal gånger, så jackan är i ett jättebra skick❤️ Köpt på Jack&jones på killavdelningen så den är lite stor på mig, vilket jag tycker är jättesnyggt😍nypris 600kr❤️
Skinnjacka  - En skinnjacka som inte används längre super snygg
Skinnjacka - Fet skinnjacka från Mango. Nyskick. Passar S/M.
Skinnjacka  - Säljer denna då jag inte använder den. Kan tänka mig att sänka priset skriv privat för fler bilder🫶🏻
Skinnjacka - Sitter som en bomberjacka. Köpt vintage, lite blekt i nacken men annars i fint skick
Skinnjacka  - En svart skinnjacka som inte kommer till användning och har sällan gjort. Annars väldigt snygg och sitter bra.
Skinnjacka - Skinnjacka från Nelly som inte kommer till användning!💞 ”innertyget” i den högra fickan har ett hål.
Skinnjacka från KIT
Skinnjacka från KIT - 89 Skinnjacka från KIT - 90 Skinnjacka från KIT - 91

Skinnjacka från KIT

Storlek: 36-38
Kategori: Jackor
Märke: Kit
Färg: Svart

195 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna jättesnygga skinnjacka, äkta läder! Så snygg men tyvärr lite för liten för mig. Storlek 38 men motsvarar snarare storlek 36!💕

Sophie M
Sophie M
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla