Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Oversize bomberjacka i skinn - Skit snygg bomberjacka i grönt skinn! Använd sparsamt så är som ny🌟
Jacka i skinn  - Snygg puffer jacka använt sparsamt i storlek Xs
Oversize jacka - Helt ny jacka, beställde från UK men kände inte att den passade mig men tycker den är så snygg!
Skinn jacka  - Säljer min skinn jacka som har använts endast ett få tal gånger och är därför som ny. Den är i storlek 36 men passar även för 34/38. Säljes för 199kr.
Skinn jacka  - Cool svart skinnjacka som tyvärr aldrig har används
Skinn jacka - Over sized skinn jacka från missguided, köpt för kanske 5 år sen, använder inte längre🫶
Oversize Jacka i faux skinn
Oversize Jacka i faux skinn - 89 Oversize Jacka i faux skinn - 90 Oversize Jacka i faux skinn - 91

Oversize Jacka i faux skinn

Storlek: S
Kategori: Jackor

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Använd en gång så i nyskick, sitter oversize. Påminner om den i bild tre (lånad) köpt på Monki, stl S.

melodie
melodie
(13)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla