Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Skidjacka napapijri - Säljer min jättefina skidjacka från  napapijri! Det är en anorak, har ficka på framsidan och dragkedja vid sidan (se bild). Jackan är fodrad så man fryser Inte! använd fåtal gånger men har en fläck som borde försvinna i tvätten. Nypirs är ca 2 300 kr
Beige skidjacka från Stimso - Snygg beige dunjacka från Stimson med huva och svarta dragkedjor. Jackan har quiltade detaljer på sidorna och är långärmad. Perfekt för kalla dagar och har en clean, modern look som funkar till många stilar.
Skidjacka - Säljer min fina skidjacka från montec, den är använd under en vecka men är i nyskick. Den har supermycket funktioner (på bilden har jag spänt in den). Passar allt ifrån xxs-s skulle jag säga. Nypris på den var 2700kr. Kan gå med i pris något🌸🩷
Skidjacka - Jättefin och skön nästintill oanvänd skidjacka! Väldigt fint skick, pris diskuterbart 🥰🥰
Skidjacka - Säljer min super fina skidjacka ifrån wearcolour, stl. S passar även stor Xs och M. Använd 1 säsong. Nypris ca 2000. Pris kan diskuteras 💗
Skidjacka  - Goree-Tex jacka Norrøna, blå (vindjacka/ hybridjacka) storlek S
Beige skidjacka från Dope Snow - Säljer en beige skidjacka från Dope Snow med huva och snygga svarta detaljer. Jackan har dragkedjor, snörning vid huvan och tryckt logga på bröstet samt patch på ärmen. Perfekt för dig som gillar street och outdoor vibes.
Skidjacka
Skidjacka - 89 Skidjacka - 90 Skidjacka - 91

Skidjacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Färg: Beige

1200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer dena ascoola skidjackan från dope!! Den är sparsamt använd och inga defekter. Hör av dig om du har frågor!🤍 Säljer även den svarta skidjackan i en annan annons!! Och ett par skidbyxor från dope!

Ebba
Ebba
(9)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Moncler Cardigan  - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med knappstängning. Jackan har långärmade stickade ärmar och dragkedja framtill. Perfekt för dig som vill ha en snygg och stilren jacka med exklusiv känsla.
Vit teddyjacka från H&M XS - Mysig vit teddyjacka från H&M i storlek XS. Jackan har hög krage, två sidofickor och hel dragkedja framtill. Perfekt för kalla dagar. Jättebra skick och använd endast fåtal gånger!💗
J.Lindeberg Jacka - Mörkblå J.Lindeberg jacka. Storlek L. Jag bär egentligen storlek S så den är lite stor på mig på bilden. Inga deffekter alls. Priset är inte slaget i sten!
J.lindeberg Fodrad Field Jacket - Mycket fint skick, inga defekter. Storlek M  passar dig som är mellan 178-185cm ungefär. Nypris ca 4000kr. Modellen är 185 cm, 79 kg. Riktigt snygg och fodrad så passar som vinter/vårjacka! Skriv för mer information!🤝
Svart Moncler - Snygg svart jacka från Moncler med quiltad, glansig front och två fickor med knapp. Ärmarna är stickade och har ribbade muddar. Jackan har dragkedja framtill och klassisk Moncler-logga på ena ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Colmar pufferjacka vit - Säljer en ljus beige/ vit pufferjacka från Colmar med huva. Jag köpte den själv på Vinted men nu säljer jag vidare för att den var för liten. Den är lagad på tre ställen på ena ärmen. Skriv gärna om frågor! 💝Pris kan diskuteras vid snabb affär