Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Zara jacka - Säljer min Teddyjacka från Zara som jag köpte för två år sen och har använt endast 3 gånger!
Jacka Zara  - Säljer denna snygga jacka som endast är använd ett par gånger. Jackan är som helt ny och har varken gått igenom regn eller oväder. Bilder på jackan kan skickas om det önskas! Strl S
Zara jacka - Zara beige jacka/kappa, perfekt till våren och sommaren. Nyskick.
Zara jacka - Säljer denna jacka från zara!💗
Zara jacka - Säljer denna bruna vinterjackan från Zara. Köpt förra vintern för ca 859kr men är i bra skick. Är även slut på hemsidan!🤭Hör av dig för fler bilder!
Jacka från Zara - Säljer min fina jacka från zara inköpt förra året. Jättefin skinnjacka men den kommer tyvärr inte till användning mer, storlek L men den är liten i modellen så passar en S😊 ( jag har vanligtvis alltid s)
Zara jacka - jätte mysig och söt zara jacka. min mamma köpte den för ganska länge sedan, runt 5-10 år sedan. inga defekter och i perfekt skick.
Zara jacka  - Säljer denna vinterjacka från zara som jag köpte här på Plick som aldrig kommit till användning.  Den har inga defekter och är som ny. Det går att ta av ärmarna så att det blir som en väst om man vill det. Hör av er för för fler bilder!!🥰
Jacka från zara
Jacka från zara - 89 Jacka från zara - 90 Jacka från zara - 91

Jacka från zara

Storlek: S
Kategori: Jackor

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Vinter/höstjacka från zara. Mocka på utsidan och Teddy på insidan. Svart. Storlek S. I fint skick och använd endast en vinter. Frakt ingår i priset.

Sofiesellout
Sofiesellout
(5)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Zara bomberjacka  - Bomberjacka i mockaeffekt från Zara som inte kommer till användning tyvärr! ❤️
GRÖN MOCKA JACKA ZARA - Olivgrön mockajacka ifrån Zara, får ej användning och nästan ny. Skriv för egna bilder!
mörkgrön trenchcoat - Snygg trenchcoat i mörkgrönt med bred krage och dubbelknäppning framtill. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna.
HERNO jacka - Säljer nu denna sjukt sällsynta och stört snygga herno jacka! Den är i size 48,  motsvarar S! Skick 9/10 inga defekter! Modellen är 179cm! Luvan är avtagbar! Hör av dig vid minsta fundering 🙌🤩
Svart Burberry pufferjacka med huva - Säljer en svart pufferjacka från Burberry med stor huva och rutig fodring i svart, vitt och lite rött. Jackan har dragkedja, knappar och två fickor med dragkedja. Märke på ärmen med texten 'Burberry London England'. Perfekt för kalla dagar. Jackan är använd endast 1 gång och är som ny. Hör av er vid frågor
Grå tygjacka från Zara - Snygg grå tygjacka från Zara. Säljer då den är lite liten på mig. Stl S men sitter som xs. Nyskick
Svart pufferjack  - Går inte att prata om priset