Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Vinterjacka
Vinterjacka  - 89 Vinterjacka  - 90 Vinterjacka  - 91

Vinterjacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Färg: Svart

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Lätt och varm vinterjacka

Shore
Shore
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vinterjacka  - En varm och skön vinterjacka som är kroppad. På första bilden ser man att de är ett litet hål men det går ju att laga. Annars i bra skick. Frakt tillkommer
Vinterjacka - Svart varm vinterjacka från HM i storlek S, den är stor och puffig skulle säga att den passar M också🤗
Vinterjacka - !!bilder från min Vinted!!!  Jacka som jag inte använt på länge. Den är väldigt skön och håller dig varm för vintern. Slutsåld överallt. Pris kan diskuteras.
Vinterjacka  - En lite annorlunda vinterjacka från Wrangler som jag tycker är väldigt snygg!! Köpte för ett år sedan men i fel storlek men kunde ej skicka tillbaka🙁🫣 Prislapp kvar, köptes för 1800kr
Vinterjacka - Så fin vinterjacka med knäppning och skärp som tyvärr inte passade mig. Jackan är helt ny med prislapparna kvar!🤍
vinterjacka - Säljer denna svarta vinterjackan från Ellos, använd en halv vinter och höll värmen bra!
Vinterjacka  - Vinterjacka med fuskpäls i märket Saint Vincent, endast använd 1 vinter, storlek S. Utan några defekter. Perfekt nu till kylan. Kan fraktas, men köparen står för frakten💕
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Grön jacka med broderad detalj - Stilren grön jacka med stora fickor framtill och en broderad fågel på bröstet. Jackan har knappar, nedhasade axlar och en loose passform. Perfekt att slänga över en stickad tröja för en avslappnad look.
Fjällräven - EXPEDITION DOWN JACKET W - navy  - Säljer en mörkblå dunjacka från Fjällräven i storlek XXS. Jackan har huva, gula snören, stora fickor med knappar och klassisk Fjällräven-logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära. Medföljer matchande påse. Mycket gott skick & varsamt använd ett fåtal gånger. Inga märken eller defekter. Ny pris 9 999kr.
Vit dunjacka - Så najs med trekvartsärm 🤍
Custommade jacka -  Storlek s-m i jätte bra skick. Priset kan diskuteras
svart colmar jacka  - fin svart colmar jacka, fint skick förutom att kedjorna blivit lite rost färgade (se bild), stl 42 men passar perfekt på mig som har xs/s💕
Svart dunjacka från Colmar - Svart pufferjacka (silverfoder) från Colmar med huva och dragkedja framtill. Jackan har två snedställda fickor med dragkedja och ett Colmar-märke på ärmen. Perfekt för kalla dagar och har en klassisk, stilren look. Storlek 44 enligt lapp, skulle säga XS eller mindre S.
Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren - Jag säljer denna fina jacka då jag köpte fel storlek men inte kan skicka tillbaka jackan, Det är storlek M perfekt för folk i 13-15 års åldern, Den är aldrig använd och precis som ny
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞