Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Zara Varsity/Bomber - Säljer fräsig Bomber/Varsity Jacka!! Inte jätte tjock så perfekt att ha som en windbreaker på en lite kyligare sommar dag!!  Zara artistic equalisation  Medium Skick 9/10 Bin 649kr Tar självfallet emot bud också
Varsity Jacket - Säljer den för jag är i behov av pengar. Skriv pris så diskuterar vi. Den är L och passar mig perfekt, är 190cm och väger 88kg
Jeans Bomber Jacket - Only used once or twice, mint condition. Fits me as an adlig male XL, 183cm and 88kg.
Varsity bomber jacket - Väldigt snygg och bra kvalite!! Aldrig använt då den vart alldeles för stor och oversized.
Aelfric eden varsity jacket - Säljer den här jättesnygga varsity eller college jackan från aelfric eden. Orginalpriset är 1200kr, har bara använt två gånger så säljer för 800kr.
Bomber jacket - Säljer min  Fodrad bomber jacket pga att jag aldrig använt den passar ej tyvärr. Jätte skön och modern snygg mörk oliv färg passar både kille å tjej. Höst/vår jacka
Oversized Bomber Varsity Jacket
Oversized Bomber Varsity Jacket  - 89 Oversized Bomber Varsity Jacket  - 90 Oversized Bomber Varsity Jacket  - 91

Oversized Bomber Varsity Jacket

Storlek: M
Kategori: Jackor

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Vintage blue bomber jacket never used no flaw size M

William Mondje
William Mondje
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Svart Define jacka från Lululemon - Snygg svart vindjacka från Lululemon med figurnära passform. Jackan har guldfärgade dragkedjor framtill och på fickorna, samt hög krage. Tillverkad i ett stretchigt syntetmaterial som passar perfekt till träning eller vardagsoutfits. Size 2
Svart pufferjacka från Moncler - Snygg svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och ärmar i mjuk bomull. Jackan har dragkedja framtill, ribbade muddar och en klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och bekväm jacka till vardags.
Mörkblå teddyjacka från Zara - Mysig mörkblå teddyjacka från Zara med dragkedja framtill och två fickor. Jackan har en avslappnad passform och är perfekt för kyliga dagar. Tillverkad i mjukt teddy-material som håller dig varm och bekväm.
Svart cardigan jacka från Moncler - Snygg svart cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor. Jackan har rund halsringning, dragkedja och Moncler-logga på ärmen. Materialmix med stickade ärmar och quiltad polyester framtill ger en modern look.
Mango Brun och beige rutig jacka med dragkedja - SLUTSÅLD MANGO JACKA, NY MED LAPP, PRIS KAN DISKUTERAS‼️Säljer en oversized rutig jacka i brunt och beige med dragkedja framtill och klassisk krage. Jackan har långa ärmar och ett avslappnat, loose fit. Perfekt för dig som gillar en trendig och bekväm stil.
Uniqlo overshirt - Tjena! Säljer nu en av mina favorit plagg i hela garderoben min olivgröna overshirt från uniqlo. Den är perfekt nu till våren och sommaren och passar nästan till allt. Är i bra skick och storleken på den e xs men är väldigt stor i storlek så sitter lite mer som S-M. Hör av er om ni har några frågor!😁✌️