Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Zara, S - Säljer denna ”jacka” från zara i strl S, aldrig använd. Prislappen hänger kvar!🌸🩷 Köpte den för 499kr!🩷
Svart teddyjacka från Zara, S - Svart teddyjacka från Zara med bred krage, synliga dragkedjor och bälte nedtill. Jackan har mjukt foder, uppvikta muddar och två fickor med dragkedja. Snygg oversized look och perfekt för kalla dagar samt kan man ha den under vintern. Stängs med sned dragkedja framtill. Jackan har jag användt 2 gånger och är köpt för 1200kr. Säljer den för 800 ( pris kan diskuteras)💓💓💓
Svart teddyjacka från Zara, S - Svart teddyjacka från Zara i storlek S. Jackan har mjukt teddyfoder, detaljer i skinnimitation, två dragkedjefickor och bälte vid midjan. Snygga sömmar och grov krage ger en cool vibe. Perfekt för kalla dagar när du vill vara både varm och stilren.
Svart skinnjacka från Zara, S - Säljer en svart skinnjacka från Zara i storlek S. Jackan har klassisk bikerstil med silvriga dragkedjor, knappar och bälte i midjan. Snygg krage och detaljerade sömmar ger en cool vibe. Perfekt för dig som vill ha en edgy look.
Svart skinnjacka från Zara, S - Snygg svart skinnjacka från Zara i bikerstil med silvriga dragkedjor, bred krage och bälte i midjan. Jackan har två snedställda fickor med dragkedja och är figursydd för en cool look. Säljer pga den inte kommer till användning längre. Jackan är utgången och finns inte på zara längre därför säljer jag den för 350kr då nypris var 499.💓
Svart skinnjacka från Zara, S - Snygg svart skinnjacka från Zara  med silvriga dragkedjor och bälte i midjan. Jackan är croppad och har klassiska detaljer som snedställd dragkedja och fickor med dragkedja. Perfekt för dig som vill ha en edgy look.prislappen är kvar så jackan är helt ny!😊
Svart skinnjacka från Zara, S - Snygg svart skinnjacka från Zara i bikerstil med flera dragkedjor, silvriga knappar och bälte i midjan. Jackan har klassisk krage och coola detaljer som ger en edgy vibe. Perfekt för dig som vill ha en tidlös och trendig look.
Zara
Zara - 89 Zara - 90 Zara - 91

Zara

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Zara
Färg: Svart

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg zara jacka med teddyfoder. Passar perfekt för det kalla vädret.

Jay
Jay
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Trenchcoat - Jättefin trenchcoat från H&M, knappt använd! Perfekt inför våren🌸🌸
Grön jeansjacka från Zara  - Snygg grön jeansjacka från Zara, passar perfekt till alla outfits. Storlek S ❣️
Marinblå overshirt Stone Island - Säljer en svart overshirt från Stone Island med klassisk patch på ärmen. Jackan har två bröstfickor, dragkedja framtill. Perfekt för lager-på-lager och streetwear-stil. Hör av dig vid frågor elr liknande!
INTRESSEKOLL PÅ HELT SLUTSÅLD JACKA!!❤️🥰 - Vill se intresset för denna jätteeftettraktade HEELT slutsålda jackan från mango! Den är i Italien wool material så den är väldigt varm och skön och den är i nyskick!! Nypris är 1200kr men jag kommer sälja för 1000 då den är i toppskick! Inga defekter ändast använd 3 gånger🥰🥰🥰❤️ säljer då jag behöver pengar! I storlek M men passar även större/mindre!
Grön jeansjacka från Zara - Snygg grön jeansjacka från Zara med klassisk krage, stora fickor framtill och knäppning med silvriga knappar. Jackan har en loose passform och är perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt för en chill look.
Mörkblå fleecejacka från Helly Hansen - Super fin helly Hansen teddyjacka | Storlek S | Skick 10/10 Nyskick | Nypris 2200:- mitt pris 1149:-|
Moncler cardigan  - Skick: 9.5/10