Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Ljusblå jeansjacka från Mango - Snygg ljusblå jeansjacka från Mango med klassisk krage, knappar framtill och två bröstfickor med lock. Jackan har slitna detaljer vid nederkant och ärmar för en cool vibe. Perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt för en chill look.
Mango jeansjacka - Säljer min jeansjacka från mango då den inte kommer till användning längre! Slutsåld i alla storlekar!! KAN TÄNKA MIG GÅ NER I PRIS! Köptes för 499kr säljer för 350!
 Blå jeansjacka från Mango - Snygg blå jeansjacka med fyra fickor och silverfärgade knappar. Den har raka sömmar och en liten krage. Jättebra skick
Jeans jacka från mango  - Säljer min jeansjacka från mango. Jättefin. Storlek Xs men den är oversize så passar s också. Köptes för 449kr och säljer för 399kr+frakt. Pris kan diskuteras. Kanppt använd och fint skick. Jackan är slutsåld. Skriv för fler bilder eller frågor💕💕
Jeansjacka från Mango - Säljer en snygg jeansjacka från Mango i storlek M. Den är i klassisk blå denim med knappar framtill och två bröstfickor. Perfekt för vår och höst! Jackan har en normal passform och långa ärmar.
Ljusblå jeansjacka från Mango - Klassisk ljusblå jeansjacka från MNG med silverfärgade knappar framtill och på bröstfickorna. Jackan har lång ärm, två bröstfickor med lock och två sidofickor. Perfekt för lager-på-lager och enkel att styla.
Blå jeansjacka med bälte från mango - Snygg blå jeansjacka från mango i klassisk modell med krage, stora fickor och knappar framtill. Jackan har ett matchande bälte i midjan för extra stilpoäng och långärmade ärmar. Perfekt för dig som gillar en chill och trendig look. Köpt ifrån sellpy men inga defekter, köpt för 600 och säljer för 450.
Jeansjacka / bomberjacka från mango
Jeansjacka / bomberjacka från mango - 89

Jeansjacka / bomberjacka från mango

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Mango
Färg: Blå

680 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Supercool bomberjacka i jeans från mango 🤩Köptes för 900kr för någon månad sedan och är använd en gång. Helt slutsåld överallt!!

Julia Moberg
Julia Moberg
(13)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Beige teddyjacka från H&M - Jättefin jacka, aldrig använd! Nypris: 549kr
Moncler cardigan  - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och stickade ärmar. Jackan har rund hals, två fickor fram och dragkedja hela vägen. Perfekt för dig som vill ha en stilren look med exklusiv känsla.
Brun pälsjacka med stora knappar - Säljer en brun/grön pälsjacka med stor fluffig krage i fuskpäls. Jackan har en croppad passform, stora svarta knappar framtill och två fickor med lock. Materialet är grovt vävt och ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som vill sticka ut med en unik och trendig jacka. Fluffet på jackan drar åt de gröna hållet!💚🥰 DEN ÄR AVNOPPRAD EFTER DESSA BILDER ÄR TAGNA
Lululemon define jacket  - Säljer en fin lululemon define jacket som är helt ny och bara testats på hjälper en vän att sälja bort den hör av er om det är något ni undrar
Svart vindjacka från Under Armour - Svart vindjacka från Under Armour med huva och snörning. Jackan har dragkedja framtill, två sidofickor och ett vitt logotryck på bröstet. Lätt och sportig design med meshfoder i huvan, perfekt för aktiva dagar.
Snygg cardigan med luva - Riktigt fin mörkblå cardigan med luva, perfekt över en hoodie nu eller mot våren. Snygg passform och najs fickor, storlek M sitter som M/S, bra skick. Skriv vid minsta intresse, pris kan alltid diskuteras vid smidig affär😀
Svart pufferjacka från Fjällräven - Inteessekoll på min svarta fjällröven expedition down lite jacket  med gul snörning och hög krage. Jackan har två stora fickor med knappar, dragkedja och tryckknappar framtill samt Fjällräven-logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg stil.