Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Kort kappa - Så fin unik jacka från Marc O’Polo i åskmolnsblå färg. Fick den av mamma då hon inte använt den så mycket men nu är det dags att rensa garderoben lite så den får användning av nån annan💞Storlek 36 men passar också mig som har 34
Kort kappa - Superfin ljusblå kort kappa, köpt på second hand💙💙💙 perfekt som vårjacka!!!har luva (se bild två)
Kort kappa - Så snygg jacka från Design by Si som jag säljer då den tyvärr inte kommer till användning!! Är använd men är i bra skick 💓🫶
Mörkblå kort kappa - Säljer min sååå snygga mörklblåa korta kappa i ullmix.💘Den är den perfekta mörkblå som inte blir för lila eller blå. Kappan är använd men den har inga defekter och är i perfekt skick. Storlek 34. Skriv för fler bilder💓
Kort kappa - Helt oanvänd kappa ifrån nakd💕nypris 999
Kort kappa  - Så snygg kappa perfekt till våren. Säljer då den är något liten. Ordinarie pris 600. Skriv för fler bilder eller frågor💓
Kort kappa - Skitcool kavaj/kappa i ett rutigt mönster från HM!! Den är i storlek 36 men skulle säga att den passar perfekt till 34 med! Perfekt nu till våren! Den är grå/blå och vit i mönstret!
Kort kappa
Kort kappa - 89 Kort kappa - 90 Kort kappa - 91

Kort kappa

Storlek: S
Kategori: Jackor

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygga kort trekvartärmad kofta! Lapparna är avklippta så vet tyvärr inte storlek men skulle säga S!💞

Tess
Tess
(10)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Hm teddyjacka - Hm teddyjacka i storlek s men passar också mig som oftast har xs. Små användningsmärken på kragen men annors i bra skick.
Brun kappa - Supper gullig jacka från pull&bear💗 skriv om ni vi ha flera bilder💗
Svart och grå pufferjacka med stickade ärmar - Sjukt snygg cardigan / jacka 💕liknar den från moncler, trendig och eftertraktad. Storlek 36 / S. Snygg pufferjacka i svart med grå stickade ärmar och ribbad nederkant. Jackan har dragkedja framtill och quiltad front i glansigt material. Perfekt för dig som gillar en cool och modern look.
Moncler cardigan  - 9.5/10
Olivgrön pufferjacka från DB - Jätte snygg jacka i storlek xs
Moncler Cardigan  - Säljer en fräsch vit cardigan jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har dragkedja, två fickor med knappstängning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en clean och stilren look.
Olivgrön overshirt med broderier H&M - Superfin olivgrön jacka med detaljer på från hm. Perfekt nu till till hösten. I storlek S
Rutig croppad kavaj med stora knappar - Snygg rutig kavaj i grått och vitt med croppad passform och stora svarta knappar framtill. Jackan har bred krage och trekvartsärmar, perfekt för dig som gillar en trendig och chill stil. Materialet känns som bomull och polyester.