Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Leopardmönstrad pälsjacka
Leopardmönstrad pälsjacka - 0 Leopardmönstrad pälsjacka - 1 Leopardmönstrad pälsjacka - 2 Leopardmönstrad pälsjacka - 3 Leopardmönstrad pälsjacka - 4

Leopardmönstrad pälsjacka

Storlek: XS
Kategori: Jackor
Färg: Brun
Skick: Nytt skick

120 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Säljer en fluffig och trendig pälsjacka med leopardmönster. Jackan har bred krage och är i bruna och svarta toner. Perfekt statement-plagg för dig som vill sticka ut och hålla dig varm under kallare dagar.

stara
stara
(5)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Leopardmönstrad pälsjacka - Säljer en leopardmönstrad pälsjacka med långa ärmar. Jackan har en oversized passform på mig som brukar bära XS/S . Passar för höst och vår.
Leopardmönstrad pälsjacka  - Pälsjacka från Clockhouse med leopardmönster i brunt och beige. Jackan har högt ribbat krage och muddar och dragkedja framtill. Har aldrig använt men köpte själv sexondhand. Står ingen storlek men skulle säga s/xs.
Leopardmönstrad pälsjacka  - Säljer en supercool leopardmönstrad pälsjacka från Lager 157. Den är perfekt för att sticka ut i mängden och hålla sig varm samtidigt. Jackan har långa ärmar och en mysig krage och är i storlek L. Perfekt för höst och vinter! 🐆✨
Leopardmönstrad pälsjacka - Säljer en fluffig och oversized pälsjacka med leopardmönster från HM. Jackan har bred krage och är i fuskpäls som känns mjukt och lyxigt. Perfekt statement-plagg för dig som vill sticka ut och hålla dig varm under kalla dagar.
Leopardmönstrad pälsjacka - Säljer en fluffig och oversized pälsjacka med leopardmönster i bruna och svarta toner. Jackan har långa ärmar, bred krage och stängs med knappar framtill. Perfekt statement-plagg för dig som vill sticka ut och hålla dig varm under kyliga dagar.
Leopardmönstrad pälsjacka från Stand - Säljer en supercool pälsjacka från Stand med leopardmönster. Jackan är fluffig och har en rak, lite boxig passform med långa ärmar. Perfekt statement-plagg för dig som vill sticka ut. Fodrad och riktigt mjuk!
Leopardmönstrad pälsjacka - Säljer en snygg och fluffig pälsjacka med leopardmönster och huva. Jackan har en cool look med bruna och svarta toner och är fodrad med mjukt fuskpälsmaterial. Jackan går att vända åt andra hållet så den blir helgrön. Det står att den är i storlek XS men skulle säga att den är i storlek M.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Jaded London knitted bomber jacket  - Jättesnygg stickad jacka från Jaded London som är helt oanvänd🤍 Nypris: 2 246
Snygg jeansjacka  - Säljer denna jättesnygga jeansjackan då den inte kommer till användning, jättesnygg vår/sommar jacka 🥰 jackan är nästan aldrig använd och har inga defekter ☀️
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.
Sofie schnoor jacka  - Säljer denna supper snygga jacka  💖💖🩷🥰
Svart Moncler pufferjacka med huva - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har stickade svarta ärmar och klassisk Moncler-logga på armen. Materialet är en mix av dun och polyester, vilket gör den både varm och snygg. Perfekt för dig som vill ha en stilren jacka med exklusiv känsla. Pris kan diskuteras vid snabbaffär.
Svart cardigan från Moncler - Snygg svart cardigan från Moncler med quiltad front och dragkedja. Jackan har långärmade ärmar i mjukt material och klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Marinblå vindjacka från Moncler - Snygg marinblå vindjacka från Moncler med huva och vit-röd rand på huvan. Jackan har dragkedja framtill, två fickor med knappar och Moncler-logga på ärmen. Tillverkad i lätt polyester, perfekt för blåsiga dagar.